Zamknij

Agustin Egurrola pochwalił się córką na Instagramie. Podobna do taty?

Sylwia Wamej
24.10.2019 13:36
Agustin Egurrola
fot. Instagram.com/ Agustin Egurrola

Agustin Egurrola bardzo rzadko pokazuje swoją córkę w mediach społecznościowych. Tym razem zrobił wyjątek i opublikował zdjęcie latorośli – Carmen. Córka tancerza ma już 11 lat. Podobna do taty?

Agustin Egurrola pokazał 11-letnią córkę na Instagramie

Agustin Egurrola i Nina Tyrka mimo że nie są już razem, wspólnie wychowują 11-letnią córkę – Carmen. Choreograf nie pokazuje wspólnych chwil z córką na Instagramie, jednak tym razem zrobił wyjątek. Gwiazdor „Mam talent” nie ukrywa, że Carmen jest jego oczkiem w głowie. I kto tu rządzi? I tak już od 11 lat – podpisał zdjęcie Agustin Egurrola. Hasztagi, które dodał do zdjęcia, sugerują, że świetnie dogaduje się z nastoletnią Carmen. Fani są zachwyceni wspólną fotografią taty i córki i pod zdjęciem zostawiają ciepłe komentarze.

Agustin Egurrola i Nina Tyrka nie są razem. Wychowują wspólnie Carmen

Widać, że 11-letnia Carmen jest bardziej podobna do swojej mamy – Niny Tyrki, również tancerki. Agustin Egurrola i Nina Tyrka przez lata byli bardzo zgraną parą, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Próbowali ratować swój związek, ale nie udało im się. Jak donosiła kolorowa prasa, powodem rozstania pary miał być pracoholizm tancerza.

Myślałeś, że będzie dobrze, a coś się po prostu nie poskładało. [...] Trzeba znowu zacząć wszystko od początku – mówił Egurrola o rozstaniu w wywiadzie dla "Vivy!". Kilka lat temu Agustin mówił, że 90 procent czasu wypełnia mu praca i nie ma okazji bliżej poznawać kobiet. Praktycznie 90% czasu spędzam na salach treningowych i nie mam nawet okazji poznać bliżej innych kobiet – mówił choreograf.

RadioZEt.pl/SW