Zamknij

Agustin Egurrola przeszedł operację. Co się stało jurorowi "Mam Talent"?

Judyta Wanicka
16.12.2019 17:17
Agustin Egurrola
fot. Bartosz KRUPA/East News

Agustin Egurrola jest po operacji oczu. Juror "Mam Talent" od dłuższego czasu skarżył się na problemy ze wzrokiem. Gdy problem się nasilił, zdecydował się na zabieg poprawiający ostrość widzenia. Jak Agustin Egurrola czuje się po zabiegu? 

Agustin Egurrola jest tancerzem oraz popularnym w telewizji choreografem. Widzowie świetnie znają go jako jurora z programu TVN "Mam Talent", w którym razem z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak ocenia uczestników z ciekawymi umiejętnościami. Wcześniej dał się poznać jako surowy juror w "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola był odpowiedzialny za oprawę taneczną w trzynastu edycjach "Tańca z gwiazdami" w TVN. Od lat układa także choreografię zespołu tańczącego w "Jaka to melodia?". Gdy ostatnim razem wpadł na plan muzycznego show Jedynki, cały czas pracował w okularach przeciwsłonecznych. Tancerz zdradził, że jest świeżo po operacji wzorku.

Agustin Egurrola przeszedł operację oczu

Agustin Egurrola od dłuższego czasu skarżył się problemy ze wzrokiem. Tancerz widział coraz mniej wyraźnie. Gdy wada posunęła się do tego stopnia, że obraz był rozmazany i niezbędne było regularne noszenie okularów korekcyjnych, Agustin Egurrola zdecydował się na laserową operację usunięcia wady wzroku.

Juror "Mam Talent" jest już po zabiegu. W najbliższym czasie będzie musiał nosić ciemne okulary, by chronić podrażniony narząd wzroku przed ostrym światłem. Wyznał jednak, że z jego oczami jest coraz lepiej. 

Tak, miałem operację oczu. Czuję się dobrze, operacja się udała. Ten mój wzrok się pogarszał, ale już wszystko idzie w dobrym kierunku - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

RadioZET.pl/jw