Zamknij

Agustin Egurrola został ojcem. Gwiazdor pokazał wspólne zdjęcie z synkiem [FOTO]

08.03.2021 10:06
Agustin Egurrola
fot. Tricolors/ East News

Agustin Egurrola po raz drugi został ojcem. Juror "Dance Dance Dance" pokazał zdjęcie z porodówki razem z synkiem. Zdradził też imię chłopca.

Agustin Egurrola i jego żona Diana po raz pierwszy zostali rodzicami. Dla jurora "Dance Dance Dance" to drugie dziecko. Gwiazdor jest już tatą nastoletniej córki Carmen, która jest owocem związku z Niną Tyrką.

Zobacz też: Agustin Egurrola przerwał milczenie. Podsumował sprawy w kilku słowach

Agustin Egurrola został ojcem. Gwiazdor pokazał wspólne zdjęcie z synkiem [FOTO]

Dumny tata pochwalił się zdjęciem z porodówki, na którym trzyma na rękach synka. Agustin Egurrola zdradził też wymiary chłopca oraz jego imię.

"I OTO ON!!! Oscar Agustin Egurrola!!! 7.03.21r. - 1:49. 3690 kg. 54 cm. Mama spisała się na medal. Ale tata też był dzielny. Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara" - napisał dumny Egurrola. Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów dla świeżo upieczonych rodziców.

Agustin Egurrola latem 2020 roku wziął ślub z tajemniczą Dianą. W styczniu tego roku zakochani poinformowali na Instagramie, że oczekują potomka. Choreografł spełniony jest zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Gwiazdor kilka tygodni temu przyjął propozycję Telewizji Polskiej, która zaproponowała mu udział w show "Dance Dance Dance". Agustin razem z Idą Nowakowską i Joanną Jędrzejczyk zasiądą w jury 3. edycji programu.