Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aktor „M jak miłość” się rozwodzi

19.06.2018 10:28

Robert Moskwa i Patrycja Cieślak się rozwodzą. Żona aktora „M jak miłość” oficjalnie potwierdziła, że złożyła pozew rozwodowy.

Robert Moskwa fot. Tomasz Zukowski/EAST NEWS

Aktor Robert Moskwa i jego młodsza o 28 lat żona Patrycja Cieślak pobrali się latem 2015 roku, choć byli ze sobą już kilka lat wcześniej. Poznali się w szkole karate, do której uczęszczał aktor, a gdzie Cieślak prowadziła zajęcia z samoobrony dla kobiet. Od tamtej pory ich związek wzbudzał sporą ciekawość – przede wszystkim ze względu na sporą różnicę wieku małżonków. Teraz okazuje się, że postanowili wziąć rozwód.

Głos w tej sprawie zabrała Patrycja Cieślak, która potwierdziła, że złożyła papiery rozwodowe. O kryzysie w związku aktora i tancerki mówiło się już od pewnego czasu. Małżonkowie przestali mieszkać razem, a teraz zdecydowali się na zakończenie swojego 3-letniego małżeństwa. Cieślak wraz z 1,5 roczną córką Nadią przeprowadziła się z Warszawy do Łodzi.

– Tak, zdecydowałam się na rozwód. Robert mieszka w Warszawie, ja z córką w Łodzi. Czekam na potwierdzenie terminu sprawy – powiedziała Cieślak w rozmowie z „Party”.

Żadne z małżonków nie zdradza, co jest powodem rozwodu. Wcześniej Robert Moskwa informował, że przyjął zasadę niekomentowania w mediach swojego życia prywatnego, więc raczej takich wiadomości się nie doczekamy.

RadioZET.pl/SA

Oceń