Zamknij

Aktorka „Dynastii” zatrzymana za przemoc domową i atak na policjantów

Redakcja
27.02.2018 11:25
Heather Locklear aresztowanie
fot. Everett Collection/EAST NEWS

Heather Locklear, aktorka znana m.in. z „Dynastii” i „Merlose Place”, została zatrzymana za pobicie swojego partnera. Potem gwiazda zaatakowała także funkcjonariuszy policji.

Do przykrego incydentu z udziałem Heather Locklear doszło w domu gwiazdy w Thousand Oaks w niedzielę, 25 lutego. Jak informuje Daily Mail, aktorka w alkoholowym rauszu niemal stłukła nos swojego partnera, a potem zaatakowała trzech policjantów, którzy zostali wezwani do zdarzenia.

Z policyjnych notatek wynika, że kiedy Locklear i Chris Heisser — licealna miłość aktorki — wdali się w bójkę, gwiazda była kompletnie pijana. Poleciła osobie pracującej w jej domu wezwać policję, jednak sprawy skomplikowały się, kiedy funkcjonariusze chcieli aktorkę zakuć w kajdanki. Ta wściekła się i zaatakowała policjantów. Popchnęła policjantkę, kopnęła policjanta, a potem zaczęła krzyczeć wyzwiska. Ostatecznie została aresztowana, ale najpierw przewieziono ją do szpitala, w związku z możliwym pobiciem przez Haissera, co najpierw zgłosiła funkcjonariuszom. Ostatecznie oględziny lekarskie tego nie potwierdziły i kobieta została przewieziona do więzienia z zarzutem napaści na funkcjonariuszy oraz przemocy domowej. Areszt opuściła po wpłaceniu 20 tysięcy dolarów kaucji.

Godzinę później aresztowany został także jej partner — tym razem za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu.

Heather Locklear już nie po raz pierwszy była notowana za przemoc wobec partnera. W 2011 roku, kiedy aktorka była związana z Jackiem Wagnerem, doszło do podobnego incydentu.

RadioZET.pl/SA