Zamknij

Aktorka Katarzyna Maciąg zostanie mamą. Gwiazda „Przyjaciółek"”pokazała ciążowy brzuszek

Maciej Friedrich
01.07.2019 12:36
Aktorka Katarzyna Maciąg zostanie mamą. Gwiazda „Przyjaciółek"”pokazała ciążowy brzuszek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Maciąg to popularna aktorka, znana między innymi z serialu „Przyjaciółki”. Nie zwykła jednak dzielić się swoim życiem prywatnym z mediami. Dużym zaskoczeniem było zatem, gdy okazało się, że jest w zaawansowanej ciąży. Z wyraźnym brzuszkiem pojawiła się na jednej z imprez.

Katarzyna Maciąg to charakterystyczna polska aktorka, którą widzowie mogli podziwiać w wielu różnorodnych rolach. Zagrała między innymi w „Teraz albo nigdy”, „Porze mroku” oraz popularnych serialach „Szpilki na Giewoncie” i „Przyjaciółki”. Zobaczymy ją również w nadchodzącym filmie „Fighter” z Mikołajem Roznerskim i Piotrem Stramowskim. Mimo aktorskiej popularności fani aktorki rzadko dowiadują się, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Byli więc bardzo zdziwieni, gdy okazało się, że gwiazda jest w zaawansowanej ciąży.

Katarzyna Maciąg z ciążowym brzuszkiem

W przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży Katarzyna Maciąg nie zwykła publikować w internecie informacji o swoim życiu prywatnym. Pojawiały się plotki, że aktorka spotyka się ze Stefanem Pawłowskim, jednak nie zostały potwierdzone. Nadal nie wiadomo, czy Katarzyna ma partnera i kto miałby nim być. Jednak gdy Maciąg pojawiła się na branżowej imprezie z okazji obchodów imienin Jana Kochanowskiego, nie było wątpliwości, że jest w zaawansowanej ciąży. W Ogrodzie Krasińskich pojawiła się w luźnej, czarnej sukience, która nie mogła jednak ukryć wyraźnego ciążowego brzuszka gwiazdy. Wygląda na to, że 37-letnia aktorka urodzi już niedługo.

ZOBACZ: Lady Gaga i Bradley Cooper spodziewają się dziecka?

Katarzyna Maciąg
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Maciąg — kim jest popularna aktorka?

Katarzyna Maciąg urodziła się w 1982 roku w Kozienicach. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Studiowała także na Wydziale Neofilologii w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Debiutowała na deskach Teatru Śląskiego. Popularność przyniosła jej rola w serialu „Teraz albo nigdy” oraz filmie „O mnie się nie martw”. W 10. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” zajęła 8. miejsce.

Zagłosuj

Śledzisz życie prywatne gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF