Zamknij

Aktorka filmów dla dorosłych ugryziona przez rekina [WIDEO]

Redakcja
08.05.2017 14:53
Aktorka filmów dla dorosłych ugryziona przez rekina [WIDEO]
fot. YouTube

Molly Cavalli, znana aktorka filmów dla dorosłych, przeżyła dramatyczny wypadek podczas nagrań – została ugryziona przez rekina.

Molly Cavalli przygotowywała filmik dla firmy CamSoda, podczas którego weszła do specjalnej, podwodnej klatki zanurzonej w wodzie. Kobieta była ubrana w zwykły kostium kąpielowy, a klatkę pozbawiono jakichkolwiek zabezpieczeń.

O tragedię było więc nietrudno. Tuż po wejściu do klatki kobietę zaatakował rekin (żarłacz żółty), który ugryzł ją w kostkę. Krew pojawiła się natychmiastowa, a aktorka próbowała wydostać się z wody. Na szczęście na ratunek pospieszyła ekipa filmowa, która w tym czasie płynęła po powierzchni łódką. 

Gwiazda filmów dla dorosłych została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie wszyto jej dwadzieścia szwów. „Nie martwcie się, Molly jest cała i zdrowa. Lekarze musieli założyć jej 20 szwów, ale jest w dobrym nastroju i cieszy się, że szybko wróci do zdrowia” – poinformował w mediach społecznościowych serwis CamSoda, który stworzył koncepcję całego nagrania.

Choć wypadek mógł skończyć się jeszcze większą tragedią, Molly Cavalli nie żałuje, że podjęła wyzwanie. Jak przyznała, była to jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy, które przeżyła.

RadioZET.pl/SI