Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tutaj rodziła Joanna Kulig. Nie mogła narzekać na warunki

22.02.2019 14:56

Na świat przyszło długo wyczekiwane dziecko Joanny Kulig. Święcąca tryumfy w Hollywood polska aktorka zadbała o komfortowe warunki. Urodziła w placówce, w której na świat przyszły dzieci między innymi Kim Kardashian i Jessici Alby.

Tutaj rodziła Joanna Kulig. Nie mogła narzekać na warunki fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Joanna Kulig po sukcesie „Zimnej wojny” stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Aktorka święci tryumfy w Hollywood, a jej aktorski talent komplementują nawet największe gwiazdy światowego kina. Sesje i wywiady dla branżowych magazynów oraz spotkania z takimi sławami jak Steven Spielberg musiała połączyć z troską o własne zdrowie. W październiku 2018 roku potwierdziła, że z mężem Maciejem Bochniakiem spodziewają się dziecka.

Fani z niecierpliwością oczekiwali informacji o potomku gwiazdy. 20 lutego pojawiła się informacja, że Joanna Kulig urodziła. Zaledwie dzień później brat aktorki zdradził płeć i prawdopodobne imię dziecka. Szczęśliwa mama zadbała, by poród odbył się w jak najlepszych warunkach. Zdecydowała się na jedną z najbardziej luksusowych klinik w Los Angeles.

Klinika Cedars Sinai fot. Instagram:@cedarssinai

Joanna Kulig rodziła w luksusowej klinice

Dziecko Joanny Kulig i Macieja Bochniaka przyszło na świat w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Tę samą placówkę wybierały między innymi Kim Kardasian, Beyonce, Jessica Alba, a także Polki: Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś. Trudno się dziwić, warunki w klinice niewątpliwie są luksusowe.

Do dyspozycji gwiazd oddane zostają prywatne apartamenty z garderobą, wanną, telewizorem i lodówką. Nad zdrowiem ciężarnych nieustannie czuwa sztab wykwalifikowanych specjalistów, a do tego istnieje możliwość skorzystania z usług fryzjerów i kosmetyczek. Za takie luksusy trzeba jednak słono zapłacić. Orientacyjny koszt porodu w Cedars-Sinai Medical Center to równowartość około 100 tysięcy złotych. Z pewnością jednak wielki sukces pozwolił Joannie Kulig na taki wydatek, by zapewnić sobie i dziecku jak najlepsze warunki.

Mamy nadzieję, że aktorka czuje się na tyle dobrze, że zobaczymy ją podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów, gdzie „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego powalczy o trzy statuetki.

Joanna Kulig rodziła w luksusowej klinice fot. facebook.com/CedarsSinai/

RadioZET.pl/MF

Oceń