Zamknij

Aktorka z filmów o Greyu i znany muzyk są parą. Z kim spotyka się Dakota Johnson?

Redakcja
15.01.2018 12:33
dakota Johnson i Chris Martin
fot. Instagram

Od kilku tygodni w zagranicznych mediach nie gasną plotki o tym, że Dakota Johnson znalazła osobę bliską sercu. Jej wybrankiem ma być znany muzyk. Właśnie przyłapano ich na randce. O kim mowa?

Dakota Johnson i Chris Martin z Coldplay spotykają się? Od kilku tygodni w zagranicznych mediach huczy od plotek, że aktorka filmów o Greyu i wokalista jednego z najbardziej popularnych dziś zespołów na świecie są parą. Niedawno plotki te się potwierdziły, kiedy gwiazdy zostały przyłapane podczas weekendu w Izraelu, gdzie razem udali się na koncert Nicka Cave'a. Nieznane źródło w rozmowie z US Weekly potwierdziło, że tych dwoje od dłuższego czasu ze sobą randkuje i wyglądają na zakochanych.

Do niedawno Dakota Johnson łączona była w mediach z aktorem Benedictem Cumberbatchem, z kolei Chris Martin podobno spotykał się z młodą artystką Dua Lipą. Okazuje się, że plotki te nie potwierdziły się, a odtwórczyni roli Anastasii Steele rzeczywiście randkuje z wokalistą Coldplay. Teraz paparazzi przyłapali ich na wspólnej kolacji w Malibu. Podobno świetnie się ze sobą bawili i wyglądali na bardzo zadowolonych ze wspólnego wyjścia.

Johnson od czasu zyskania dużej popularności była już w kilku związkach, jednak z żadnym mężczyzną nie udało się jej stworzyć trwałego związku. Podobnie Martin, który po rozwodzie z Gwyneth Paltrow próbował układać sobie życie z Jennifer Lawrence i Anabell Wallis. Czy relacja pomiędzy nim a Dakotą potrwa dłużej? Z pewnością wkrótce się przekonamy.

RadioZET.pl/SA