Zamknij

Aktorski debiut Zenka Martyniuka. W jakim filmie się pojawi?

Redakcja
24.10.2018 10:41
Aktorski debiut Zenka Martyniuka. W jakim filmie się pojawi?
fot. Instagram:@zenon_martyniuk_fanpage

Trwają prace nad filmem opowiadającym historię Zenona Martyniuka. Tymczasem gwiazdor disco polo sam otrzymał propozycję aktorskiego debiutu. W jakiej produkcji miałby się pojawić i w kogo wcielić?

Zenon Martyniuk to niekwestionowana gwiazda disco polo. Lider zespołu Akcent wypłynął ponownie na drugiej fali popularności tego nurtu muzycznego, zdobywając nie tylko serca słuchaczy, ale i ogromny majątek. Ostatnie miesiące to okres dla popularnego Zenka bardzo intensywny. Niedawno wyprawiał huczne wesele swojego syna, dowiedział się również, że zostanie dziadkiem.

Zenek Martyniuk zostanie aktorem?

Również zawodowo Martyniuk nie może narzekać na brak dobrych informacji. Pojawiła się książka o jego karierze, w planach jest również film o jego życiu. Piosenkarza miał zagrać Antoni Królikowski, jednak ustalenia te uległy zmianie. Tymczasem, jak podaje „Super Express”, również sam Zenon otrzymał propozycję pojawienia się na ekranie. Byłby to jego debiut na kinowych ekranach. W kogo miałby się wcielić gwiazdor i w jakim filmie wystąpić?

W jakim filmie zagra Zenek Martyniuk?

„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to kolejna część serii komedii, które cieszyły się dużą popularnością na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Produkcja ma być kontynuacją fabuły znanej z poprzednich odsłon. Poznaliśmy już część obsady i przybliżoną datę premiery „Kogla mogla 3”. 

Jak donosi „Super Express”, to właśnie do obsady kolejnej części „Kogla” dołączyć miałby Zenek Martyniuk. Dziennik dowiedział się o tym od osoby związanej z produkcją filmu.

– To prawda, zaproponowaliśmy panu Martyniukowi udział w filmie. Sceny z jego udziałem nie zostały jeszcze nakręcone. Na planie pojawi się on najprawdopodobniej w połowie listopada – mówi nam osoba z produkcji filmu.

Sam Martyniuk przyznał w programie TVP „Alarm”, że miałby zagrać siebie samego i zaśpiewać jeden ze swoich przebojów. Nie potwierdził jednak, że przyjął propozycję.

RadioZET.pl/se.pl/MF