Zamknij

Aktorzy "Na dobre i na złe" zostali rodzicami

Redakcja
25.06.2018 14:20
 Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra
fot. instagram

Aktorska para, znana z "Na dobre i na złe" - czyli Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra - doczekała się na świecie swojego pierwszego dziecka. Aktorka pochwaliła się tym na Instagramie.

Choć Emilia Komarnicka-Klynstra, aktorka znana z roli  Agaty Woźnickiej w serialu "Na dobre i na złe" niezbyt chętnie dzieli się zdjęciami i informacjami z życia prywatnego, teraz postanowiła zrobić wyjątek. Pokazała w sieci zdjęcie z kwiatami i dodała do niego podpis, który nie pozostawia fanom żadnych wątpliwości:

Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali. Dziękuje wszystkim za życzenia! #najpiekniejszeurodziny #wżyciu.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra po raz pierwszy spotkali się na planie serialu „Na dobre i na złe”. Obydwoje stronili od informowania mediów o swoim życiu prywatnym, dlatego ich ślub w 2017 roku był sporym zaskoczeniem. Jeszcze większym była fakt narodzin pierwszego dziecka. Internauci gratulują aktorskiej parze, że udało się im ciążę zachować w tajemnicy do samego końca

- Pani była w ciąży!? szacunek za chronienie prywatności w tych szalonych czasach. Chociaż mam nadzieję, że zdradzą Państwo kiedyś imię - komentuje internautka.

My również gratulujemy i witamy na świecie synka.

RadioZET.pl/SA