Zamknij

Alanis Morissette w trzeciej ciąży. Pokazała pierwsze zdjęcie z brzuszkiem

Maciej Friedrich
27.03.2019 12:59
Alanis Morissette w trzeciej ciąży. Pokazała pierwsze zdjęcie z brzuszkiem
fot. Instagram:@alanis

Alanis Morissett podzieliła się z fanami radosną nowiną. Kanadyjska wokalistka, autorka jednego z najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów, niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Alanis spodziewa się już trzeciego dziecka.

Alanis Morissette to urodzona w 1974 roku w Ottawie kanadyjska wokalistka, której albumy sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 55 milionów egzemplarzy. Uznawana jest za jedną z artystek, której debiut wstrząsnął rynkiem fonograficznym. Wydana w 1995 roku płyta „Jagged Little Pill” zyskała w samych tylko Stanach Zjednoczonych status szesnastokrotnej platyny, a w Kanadzie podwójnego diamentu. Hity takie jak „Ironic” czy „Hands Clean” do dziś nuci cały świat. Alanis ma za sobą również epizody aktorskie, pojawiła się między innymi w filmach „Dogma”, „Dziewczyna z przymusu” oraz serialu „Seks w wielkim mieście”.

Prywatnie Morissette od 2010 roku jest żoną rapera Mario „Souleye” Teradway'a. Para ma dwójkę dzieci: 9-letniego syna Evera i 3-letnią córkę Onyx.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Na Wspólnej" w ciąży. Pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem

Alanis Morissettew trzeciej ciąży
fot. Instagram:@alanis

Alanis Morissette w trzeciej ciąży

We wtorek Alanis podzieliła się z fanami fotografią, na której śpiewa w swoim pokoju. Na zdjęciu widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek piosenkarki. Gwiazda jeszcze w tym roku ma powitać na świecie swoje kolejne dziecko. Jak dotąd nie zdradziła, czy spodziewa się syna, czy córki. Fani Morissette nie kryli zachwytu. Fotografia na Instagramie została polubiona ponad 66 tysięcy razy, a w komentarzach pojawiły się zarówno gratulacje dla przyszłej mamy, jak i wyrazy radości z powodu artystycznej działalności wokalistki. Przyłączamy się do gratulacji i również niecierpliwie czekamy na nowe utwory Alanis.

Zagłosuj

Słuchasz piosenek Alanis Morissette?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF