Zamknij

Alec Baldwin po raz 6. został ojcem. Jego żona pochwaliła się zdjęciem maluszka [FOTO]

10.09.2020 11:55
Alec Baldwin
fot. Splashnews.com/ East News

Alec Baldwin już po raz 6. został ojcem. Ukochana aktora, Hilaria Baldwin urodziła synka. Zdjęciem maluszka podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych.

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin doczekali się piątego dziecka. Na Instagramie ukochanej aktora - Hilarii Baldwin pojawiło się zdjęcie ze szpitala z maluszkiem i mężem u boku.

"Urodziliśmy wczoraj dziecko. Jest idealny i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Czekajcie na imię” - napisała Hilaria Baldwin. Aktor Alec Baldwin i jego żona Hilaria, współprowadząca podcastu Mom Brain” i gwiazda fitnessu są już rodzicami 2-letniego Leonarda Angela Charlesa, 3-letniego Rafaela Thomasa i 5-letniej Carmen Gabrieli. Z kolei Alec Baldwin jest ojcem Irlandii Baldwin z pierwszego małżeństwa z Kim Basinger.

Alec Baldwin po raz 6. został ojcem. 62-letni aktor przywitał na świecie synka

Alec i Hilaria nie posiadają się ze szczęścia, tym bardziej że wcześniej żona aktora poroniła dwa razy.

"Z przykrością informujemy, że straciliśmy nasze 4-miesięczne dziecko. Chcemy również, abyście wiedzieli, że nie czujemy się teraz dobrze. Wiemy jednak, że mamy mnóstwo szczęścia z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy. Powiedziałam Carmen, że jej młodsza siostra nie przyjdzie. Jeszcze nie teraz. Postaramy się o to innym razem" - pisała 36-letnia żona Aleca Baldwina w listopadzie.

Alec Baldwin i Hilaria Thomas zaręczyli się w kwietniu 2012 roku. 30 czerwca 2012 roku wzięli ślub.

Posłuchaj podcastu