Zamknij

Alec Baldwin stracił dziecko. Jego żona kolejny raz poroniła

Judyta Wanicka
12.11.2019 16:46
Alec Baldwin i Hilaria Baldwin
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin oczekiwali drugiego dziecka. Niestety żona gwiazdora poroniła. Hilaria Baldwin opublikowała przygnębiający post, w którym informuje, że straciła ciążę w czwartym miesiącu. Hailey Baldwin przekazała żonie wujka wyrazy współczucia.

Alec Baldwin jest znanym hollywoodzkim aktorem i wujem modelki Hailey Baldwin, która niedawno poślubiła Justina Biebera. Kilka dni temu hollywoodzki gwiazdor poinformował media, że razem ze swoja żoną Hilarią spodziewają się piątego dziecka. Hilaria jednak straciła ciążę. Żona aktorka zamieściła na Instagramie przejmujący post, w którym z żalem pożegnała nienarodzoną córeczkę.

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin stracili dziecko

Jeszcze do niedawna Alec Baldwin cieszył się z faktu, że po raz piąty zostanie ojcem. Jego żona również nie posiadła się z radości i regularnie zamieszczała na Instagramie zdjęcia rosnącego brzuszka. Hilaria Baldwin poroniła w czwartym miesiącu ciąży. Nie pierwszy raz spotkała ją taka tragedia. 35-letnia Hilaria straciła ciążę drugi raz w ciągu siedmiu miesięcy.

Z przykrością informujemy, że nasze dziecko zmarło, mając 4 miesiące. Chcemy również, abyście wiedzieli, że choć nie czujemy się najlepiej, wkrótce dojdziemy do siebie. Mamy tyle szczęścia z naszymi czterema zdrowymi dziećmi i nigdy tego nie utracimy - napisała Hilaria Baldwin.

Hilaria Baldwin z olbrzymim bólem przekazała córce Carmen, że nie doczeka się siostry.

Powiedziałam jej, że to dziecko w końcu nie przyjdzie, ale bardzo się postaramy dać jej młodszą siostrę innym razem. Jestem naprawdę zdruzgotana - wyznała żona Aleca Baldwina.

Hailey Baldwin wspiera Hilarię po poronieniu

Post Hilarii Balwdin poruszył społeczność internetową. Pod nagraniem, w którym płacząca Hilaria przytula starszą córkę, spływają kondolencje i słowa otuchy. Wyrazy współczucia przekazali bliscy Baldwinów oraz zaprzyjaźnione gwiazdy, w tym bratanica Aleca, Hailey Baldwin-Bieber. Modelka bardzo przeżyła kolejne poronienie Hilarii i stara się ją wspierać w trudnym momencie. 

Jest mi bardzo przykro, kocham was - napisała.

Alec Baldwin poślubił Hilarię w 2012 roku. Para doczekała się czworga dzieci. Aleca ma również córkę Ireland ze związku z aktorka Kim Basinger.

RadioZET.pl/jw