Zamknij

Aleksandra Domańska czule tuli inną kobietę. "Love is love" [WIDEO]

19.06.2020 19:16
Aleksandra Domańska czule tuli inną kobietę
fot. Tomasz Urbanek/East News

Aleksandra Domańska to aktorka, która przyzwyczaiła fanów do oryginalności i bezkompromisowych zachowań. Nie jest także tajemnicą, że wpiera środowiska LGBT. Na Instagramie opublikowała odważne nagranie, na którym czule tuli swoją przyjaciółkę.

Aleksandra Domańska to rozpoznawalna polska aktorka, którą widzowie doskonale kojarzą z wielu produkcji filmowych i serialowych. Debiutowała w 2009 roku epizodyczną rolą w "Teraz albo nigdy!", ale rozpoznawalność zyskała pięć lat później, kiedy wcieliła się w postać Leny w głośnej "Drogówce" Wojciecha Smarzowskiego. Reżyser docenił talent Aleksandry, która zagrała także w jego "Pod Mocnym Aniołem". Od 2014 Domańską możemy oglądać w serialu "O mnie się nie martw", w 2019 wystąpiła w świetnie przyjętych  "(Nie)znajomych" w reżyserii Tadeusza Śliwy. Rok wcześniej zwyciężyła w finale programu "Ameryka Express".

Domańska zyskała grono oddanych fanów dzięki swojej bezkompromisowej postawie i naturalności. Aktorka nie idzie śladem celebrytek, w jej mediach społecznościowych próżno szukać typowych zdjęć, do jakich przyzwyczaiło nas wiele gwiazd. Aleksandra nie wstydzi się fotografii bez makijażu i głośno mówi o niedoskonałościach swojej figury. Nie boi się także rozmów na trudne, często uważane za kontrowersyjne tematy. Nie jest także tajemnicą, że aktorka wspiera środowiska LGBT.

 Aleksandra Domańska przyszła na kacu do "Dzień Dobry TVN". Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Aleksandra Domańska z kobietą. Na filmie czule tuli przyjaciółkę

W mediach głośno zrobiło się o dyskryminacji środowisk LGBT w Polsce po kontrowersyjnej wypowiedzi Andrzeja Dudy, który miał stwierdzić, że "LGBT to nie ludzie, a ideologia". Oliwy do ognia dodał poseł PiS Przemysław Czarnek, który powiedział, że osoby LGBT nie są równi ludziom normalnym. Takie opinie wywołały oburzenie między innymi środowisk artystycznych. Wiersz o LGBT napisała Matylda Damięcka, swoje poparcie postanowiła najwyraźniej pokazać także Aleksandra Domańska.

Na profilu aktorki pojawił się krótki filmik, na którym uśmiechnięta aktorka czule przytula inną kobietę. W pewnym momencie przyjaciółka Oli całuje ją nawet w szyję. Nagranie Domańska podpisała słowami, które nie pozostawiają wątpliwości co do jej poglądów.

- Love is love - podsumowała krótko.

30-latka szybko usunęła możliwość komentowania nagrania, ale z tych komentarzy, które już pojawiły się na Instagramie, można wywnioskować, że fani aktorki w zupełności się z nią zgadzają.