Zamknij

Aleksandra Domańska nago. Fani nie docenili przesłania aktorki? [FOTO]

30.07.2020 10:43
Aleksnadra Domańska topless
fot. Tomasz Urbanek/East News

Aleksandra Domańska pochwaliła się zdjęciem topless, by wyrazić wsparcie dla kobiet dotkniętych przemocą. Odważna fotografia nie przypadła do gustu wszystkim fankom aktorki. W komentarzach pojawiły się słowa krytyki. Domańska postanowiła odpowiedzieć.

Aleksandra Domańska to polska aktorka, która zdobyła popularność i sympatie fanów dzięki świetnie przyjętym rolom serialowym. Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Teraz albo nigdy!" i "Przepisie na życie", jednak jej kariera najmocniej rozwinęła się dzięki kreacji Joanny Zarzyckiej w "O mnie się nie martw", gdzie występuje od 2014 roku. Na swoim koncie ma także współpracę z Wojciechem Smarzowskim, kontrowersyjny reżyser docenił jej talent i obsadził w "Drogówce" oraz "Pod Mocnym Aniołem". W 2018 roku o Domańskiej zrobiło się głośno po tym, jak zwyciężyła w finale "Ameryki Express".

Aleksandra znana jest ze propagowania idei samoakceptacji i pozytywnego spojrzenia na swoje ciało, nawet gdy posiada jakieś defekty. Sama często publikuje zdjęcia i posty, w których podkreśla, że nie przejmuje się opiniami innych na temat swojego wyglądu. Domańska nie wstydzi się nagości, na jej profilu na Instagramie można bez trudu znaleźć bardzo odważne fotografie. Biorąc udział w akcji wspierającej kobiety będące ofiarami przemocy, pokazała zdjęcie topless.

 Aleksandra Domańska przyszła na kacu do "Dzień Dobry TVN". Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Aleksandra Domańska nago. Internauci krytykują zdjęcie aktorki

We wtorek 29 lipca na profilu Aleksandry Domańskiej na Instagramie pojawiło się odważne zdjęcie, na którym możemy podziwiać aktorkę topless.

- Jesteśmy wnuczkami czarownic, których nie udało wam się spalić. Drżyjcie, drżyjcie, czarownice powróciły! - napisała Domańska.

Hasztag "challenge accepted" sugeruje, że zdjęcie zostało opublikowane w ramach akcji wsparcia dla kobiet, które padały i padają ofiarami przemocy. Wzięła w niej udział między innymi Jennifer Aniston. Niestety, nie wszyscy pozytywnie ocenili zachowanie Domańskiej.

- Boże, ten challenge jest z Turcji i dotyczy przemocy wobec kobiet i tego jak sobie z nią nie radzi to państwo. Czemu osoby spoza musiały to wykorzystać? Chyba że chodzi o innych challenge, to przepraszam - napisała jedna z internautek. 

Aleksandra nie zgodziła się z opinią użytkowniczki Instagrama i postanowiła jej odpowiedzieć.

- I uważasz, że nie możemy być z nimi solidarne? Szczególnie że dotyczy to wszystkich kobiet niezależnie od kraju? U nas też nie jest zbyt wesoło, moja miła. Mamy dużo do zrobienia i fajnie, jeśli robimy to wszystkie razem - wyjaśniła.

- Bez informacji, o co chodzi i wrzucaniu tylko ładnego zdjęcia uważam, że nie jest to solidarność, bo nie wynika z tego nawet żadna wartość informacyjna - zarzuciła aktorce kolejna internautka.

Ostatecznie w jednym z komentarzy Domańska poinformowała, że nie było to internetowe wyzwanie związane ze zjawiskiem przemocy.

Też uważacie, że Ola mogła oznaczyć swoje odważne zdjęcie lepiej?

 Ola Domańska porzuci aktorstwo? Szczere wyznanie gwiazdy