Zamknij

Aleksandra Domańska pochwaliła się nietrafionym tatuażem

Redakcja
06.07.2018 14:34
Aleksandra Domańska
fot. Instagram

Tatuaże gwiazd często przyciągają uwagę fanów – zwłaszcza gdy z rysunkiem coś jest nie tak. Teraz obrazkiem na ciele pochwaliła się aktorka Aleksandra Domańska. Czy na pewno tak jej tatuaż miał wyglądać?

Fani aktorki Aleksandry Domańskiej nie pozostawili jej tatuażu bez komentarza. Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie z malutkim napisem... No właśnie – jakim? Miało być z pewnością „Mam moc”, ale wyszło nieco inaczej. Literka „c” z daleka przypomina „g”, więc wielu internautów zaczęło się śmiać z obrazka Domańskiej. Ale, co ważne, ona sama też widzi, że moc zamieniła się w tajemniczą „mog”. Samo zdjęcie zostało oznaczone dokładnie takim hashtagiem. Być może wkrótce ten hashtag zyska nowe znaczenie jako symbol dystansu do nieudanych tatuaży?

„Lol, mam mog”, „Mam tę mog, mam tę mog”, „Hahahha, lepiej mieć mog niż nie mieć nic” – śmieją się fani.

Przypomnijmy, że niedawno w sieci bardzo głośno było o sportowcu, który wytatuował sobie na piersi napis w języku angielskim. Niestety, napis zawierał błąd i oznaczał po polsku tyle, co „Zawsze się poddawaj”.

To też Cie zainteresuje: Krystian Piszczek pokazał tatuaż z błędem

Na szczęście w przypadku Piszczka udało się jakoś błąd zamalować. Ciekawe, czy na poprawkę zdecyduje się także Domańska.

RadioZET.pl/SA