Zamknij

Aleksandra Domańska pokazała zdjęcie z krową. "Byłam przekonana, że to mój przyszły mąż"

Patrycja Chudolińska
07.02.2020 16:21
Aleksandra Domańska
fot. Instagram/@aleksandra.domanska

Aleksandra Domańska znana jest ze swojego poczucia humoru. Aktorka nie boi się żartować z samej siebie i często publikuje zdjęcia, których inne gwiazdy wolałyby nie pokazywać. Ostatni wpis po raz kolejny rozbawił jej fanów.

Aleksandra Domańska aktywna na Instagramie

Aleksandra Domańska znana jest z takich filmów, jak "Podatek od miłości" czy "Po prostu przyjaźń". Jeszcze większą popularność przyniosła jej regularna aktywność w mediach społecznościowych. Aktorka zebrała wokół siebie grono wiernych obserwatorów, którzy doceniają jej charakter i poczucie humoru.

Ostatnio prawdziwym hitem internetu było nagranie z rozmowy w "Dzień dobry TVN", w której uczestniczyła Domańska. Aktorka przyznała, że była w śniadaniówce na kacu. Na wideo z programu mogliśmy zobaczyć, jak gwiazda w ogromnym pragnieniu sięga po szklankę wody.

Najnowsze zdjęcie Domańskiej jest równie zabawne. Aktorka przyznała, że podczas czytania książki pomyliła krowę ze swoim przyszłym mężem.

Aleksandra Domańska pokazała zdjęcie z krową

Aleksandra Domańska pokazała, jak czyta książkę o życiu erotycznym. Obok zajętej aktorki pojawiła się... krowa.

- Oj, wciągnęły mnie te erotyczne historie w stylu Bridget Jones tak bardzo, że jak poczułam na swej szyi ciepły oddech, byłam przekonana, że za moimi plecami właśnie zjawił się mój przyszły mąż. Zdjęcie ukazuje moment, w którym zorientowałam się, że to jednak krowa. Przynajmniej święta. Oto właśnie moje życie miłosne - zażartowała gwiazda.

Fani są zachwyceni jej poczuciem humoru.

- Olka, mistrz!

- Poprawiłaś mi humor, dzięki.

- Hahahaha uwielbiam cię!

- Jak ja lubię twoje uczucie humoru. Pozdrawiam.

- Uwielbiam cię! Boska mina.

Wam też się podoba?

Domańska
fot. Instagram screen

RadioZET.pl/PCh