Zamknij

Ola Domańska porzuci aktorstwo? Szczere wyznanie gwiazdy

07.07.2020 12:31
Aleksandra Domańska porzuci aktorstwo?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra Domańska to aktorka znana między innymi z "Drogówki" Patryka Vegi i serialu "O mnie się nie martw". Znana ze wspierania środowisk LGBT gwiazda zasmuciła fanów, kiedy w wywiadzie wyznała, że jest coraz dalej od aktorstwa. Czy planuje zakończenie kariery?

Aleksandra Domańska to polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna, która zadebiutowała epizodyczną rolą w serialu "Teraz albo nigdy!". Od tej pory obsadzano ją w coraz poważniejszych i bardziej rozpoznawalnych rolach. Przełomem w jej karierze był rok 2014, kiedy mogliśmy oglądać ją w "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego oraz serialu "O mnie się nie martw", w którym możemy oglądać ją do dzisiaj. Dużą popularność przyniosła jej także rola w "Drogówce" Wojciecha Smarzowskiego. W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w "(Nie)znajomych. Zwyciężyła także w finale "Ameryki Express".

Ola uważana jest za aktorkę niezwykle barwną, otwartą i o jasno sprecyzowanych poglądach. Głośno mówi o wsparciu udzielanemu środowiskom LGBT, w czerwcu opublikowała nawet nagranie, na którym czule tuli inną kobietę i namawia do tolerancji dla osób homoseksualnych. Domańska zgromadziła grono oddanych fanów, którzy uwielbiają ją zarówno za aktorski talent, jak i życiową postawę. Z pewnością byliby zawiedzeni, gdyby aktorka przestała pojawiać się na ekranach. Niestety, wiele wskazuje na to, że jest to możliwe. Opowiedziała o tym sama Aleksandra.

 Aleksandra Domańska przyszła na kacu do "Dzień Dobry TVN". Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Aleksandra Domańska kończy z aktorstwem? Szczere wyznanie aktorki

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Aleksandra Domańska przyznała, że okres pandemii sprawił, że oddaliła się od aktorstwa. Nie ukrywa, że zmieniła się jako osoba i stara się szukać nowych wyznań.

- Dla mnie to był okej czas. Mnie to trochę oddala od mojego zawodu, jeżeli mam być szczera. Coś się we mnie zmienia i czuję, że się transformuję. Możliwie, że jest to związane z tym, że będę coraz mniej grać. Oczywiście nie mówię o takich projektach, jakie zrobiłam we wrześniu, filmie "(Nie)znajomi" czy moich pierwszych filmach jak "Drogówka". To były bardzo małe role, epizodyczne. Ale takie rzeczy nie zdarzają - informuje.

Co zatem z karierą Aleksandry? Czy zniknie z ekranów i fani będą mogli ją obserwować jedynie w mediach społecznościowych? Aktorka nie ma jeszcze pomysłu na siebie, ale nie martwi się o ewentualne problemy.

- W związku z tym wydaje mi się, że ja też często nie będę grać. Chciałabym teraz poeksplorować jakieś inne rejony. Jeszcze nie wiem dokładnie co. Ale w ogóle się nie spinam (...) Jeżeli będę mniej zarabiać, to będę mniej wydawać. Życie jest tak naprawdę proste - czytamy.

Miejmy nadzieję, że Ola nie zniknie całkowicie z filmowej branży.