Zamknij

Aleksandra Domańska przyszła na kacu do "Dzień Dobry TVN". Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Judyta Wanicka
22.01.2020 11:08
Aleksandra Domańska
fot. screen dziendobry.tvn.pl

Aleksandra Domańska na kacu w studiu "Dzień Dobry TVN". Internauci śmieją się z reakcji aktorki na widok szklanki wody, która stała na stoliku. Wideo ze skacowaną Aleksandra Domańską stało się już hitem internetu.

Aleksandra Domańska zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Ameryka Express". Można było ją zobaczyć również w kilku kinowych produkcjach m.in. "Podatku od miłości" i "Volcie". Aktorka słynie z dużego poczucia humoru na swój temat, co niejednokrotnie udowadniała w wywiadach oraz na Instagramie. Podczas ostatniej wizyty w "Dzień dobry TVN" Aleksandra Domańska zrobiła zabawne "show" ze szklaną wody. Wideo z fragmentem jej występu w śniadaniówce jest już hitem sieci. 

Aleksandra Domańska na kacu w "Dzień Dobry TVN"

Aleksandra Domańska pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", aby razem z Kingą Rusin, Piotrem Kraśko i zaproszonymi gośćmi porozmawiać o samoakceptacji kobiet. Od początku rozmowy oczy widzów zwrócone były głównie na aktorkę, która przyszła do studia z psem. Gwiazda śmiała się i stroiła dziwne miny. Na jedną z wypowiedzi Piotra Kraśki zareagowała z przesadną ekspresją.

wrrrrr
fot. screen dziendobry.tvn.pl

W pewnym momencie Domańska dostrzegła na stoliku szklankę wody. Nagle zrobiła wielkie oczy i łapczywie sięgnęła po picie.

wfffff
fot. screen dziendobry.tvn.pl

Osobliwe zachowanie Aleksandry Domańskiej nie uszło uwadze widzów. Aktorka sama skomentowała sprawę na Instagramie. Zamieściła fragment nagrania ze swojego występu i wyjaśniła, że jej dziwne reakcje w "Dzień Dobry TVN" to efekt mocnego kaca.

Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę - podpisała nagranie. To był epicki kac. EPICKI! - przyznała się fanom. 

Wideo ze skacowaną Aleksandrą Domańską w "Dzień Dobry TVN" w ciągu niespełna doby stało się hitem sieci. Na Instagramie wyświetlono film już ponad 160 tysięcy razy.

Zagłosuj

Zachowanie Aleksandry Domańskiej w DDTVN było:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw