Zamknij

Aleksandra Domańska urodziła. Pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią [FOTO]

05.10.2021 11:28
Aleksandra Domańska
fot. Damian Klamka/East News

Aleksandra Domańska urodziła. Gwiazda opublikowała wpis, w którym potwierdziła, że została mamą. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak karmi noworodka piersią.

Aleksandra Domańska oficjalnie przekazała, że została mamą. Aktorka długo nie informowała fanów o tym, że jest w ciąży - choć plotki o jej stanie pojawiły się w mediach już w kwietniu, aktorka zdecydowała się je potwierdzić dopiero w sierpniu. Teraz na jej profilu na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Widzimy na nim, jak świeżo upieczona mama karmi swoje dziecko piersią.

- Najdroższa najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie- nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna - czytamy w opisie fotografii.

Aleksandra Domańska urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem [FOTO]

Emocjonujący "list" wzruszył fanów aktorki, którzy od tygodni wyczekiwali wiadomości o narodzinach dziecka. Aleksandra Domańska nie zdecydowała się na razie zdradzić płci ani imienia swojej pociechy.

- Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś, lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś, czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz, nie umiesz, zdobyłaś, nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie. I tak w koło Macieju. You go girl!!! You kurde GO GIRL!!! YOU GO GIRL DO JASNEJ CHOLERY!!!!! A jak jeszcze nie czujesz, żeby GO TO PO PROSTU STAY I CHU* Widocznie jeszcze nie czas. Ty wiesz najlepiej. Jestem. Jesteś. I niech to wystarczy na dziś. Dziękuję Tobie, i mnie, i Tobie Mamo - zakończyła wpis Domańska.

Gratulujemy!

Domańska
fot.