Zamknij

Aleksandra Domańska wskoczyła półnaga do jeziora. Pokazała nagranie

23.07.2020 21:48
Aleksandra Domańska
fot. Damian Klamka/East News

Aleksandra Domańska pokazała nagranie, na którym rozbiera się na pomoście. Aktorka zrzuciła spodenki oraz bluzkę i bez stanika wskoczyła do jeziora.

Aleksandra Domańska jest uważana za jedną z najbardziej szczerych i bezpośrednich osób w polskim show-biznesie. Aktorka nie boi się mówić tego, co naprawdę myśli. Internauci doceniają jej wyjątkowe poczucie humoru oraz pewność siebie. W ostatnim czasie gwiazda angażuje się w promowanie ruchu body positive, czyli tzw. ciało pozytywności. Domańska podkreśla w swoich mediach społecznościowych, że każde ciało jest piękne.

Gwiazda nie przejmuje się krytyką i śmiało robi swoje. Jej ostatnia relacja jest na to doskonałym dowodem. Aleksandra Domańska wybrała się z przyjaciółmi na krótki wypad nad jezioro. Na InstaStories pojawiło się nagranie, na którym widać, jak radośnie rozbiera się niemal do naga i odważnie wskakuje do wody.

Zobacz także: Aleksandra Domańska czule tuli inną kobietę. "Love is love" [WIDEO]

Aleksandra Domańska topless. Zdjęła ubrania i wskoczyła do jeziora

Aleksandra Domańska zaczęła rozbierać się, tańcząc radośnie w rytm muzyki. Na nagraniu widać, że jest bardzo świadoma swojego ciała i absolutnie nie wstydzi się tego, jak wygląda. Ostatecznie gwiazda stanęła topless na skraju pomostu i z impetem skoczyła do wody.

Co myślicie?

aleksandra-domańska-topless