Zamknij

Aleksandra Hamkało jest w ciąży. Gwiazda "Kogla-mogla" pokazała zdjęcie [FOTO]

28.09.2020 20:55
Aleksandra Hamkało jest w ciąży
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra Hamkało, aktorka znana między innymi z "Sali samobójców" i "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" poinformowała, że jest w ciąży. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się radosną nowiną i pokazała ciążowy brzuszek.

Aleksandra Hamkało jest w ciąży. Polska aktorka pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Aleksandra Hamkało jest w ciąży. Polska aktorka, którą w 2019 roku mogliśmy oglądać w kolejnej odsłonie popularnej serii komedii "Kogel-mogel", w 2012 roku wyszła za mąż za Filipa Kalinowskiego. Cztery lata później na świat przyszła ich córeczka Jagna. W poniedziałek 28 września Ola podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie wykonane w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.

- Mąż zrobił. To zdjęcie - napisała Hamkało.

Na zdjęciu wyraźnie widać mocno zaokrąglony brzuszek aktorki. W ten sposób zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka. W komentarzach pod fotografią zaroiło się od komplementów, gratulacji i najlepszych życzeń dla przyszłych rodziców oraz maluszka.

- Gratuluję, piękny brzuszek.

- Nie tylko zdjęcie gratulacje - czytamy.

My oczywiście dołączamy do serdecznych gratulacji.

 Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Nowe dziecko w rodzinie królewskiej [FOTO]

Aleksandra Hamkało w ciąży. Gwiazda "Sali samobójców" urodzi drugie dziecko

Aleksandra Hamkało nie należy do aktorek, które starają się być jednocześnie celebrytkami, jej nazwisko próżno znaleźć w plotkarskich magazynach. Ceni sobie prywatność i skupia się na aktorskiej karierze, a ta rozwija się coraz lepiej. Ola debiutowała w 1999 roku w "Odlotowych wakacjach", jednak popularność przyniósł jej występ w głośnej "Sali samobójców". Mogliśmy oglądać ją także w "Disco polo", a w 2019 w 3. części "Kogla-Mogla". Widzowie doskonale kojarzą ją także z seriali takich jak "Na dobre i na złe", gdzie od 2016 wciela się w postać Julii.

Niecierpliwie czekamy na kolejne informacje dotyczące ciąży i urocze zdjęcia.