Zamknij

Była żona Zamachowskiego miała wypadek. Aleksandra Justa nie może samodzielnie chodzić

26.11.2021 22:24
Aleksandra Justa
fot. Bartosz KRUPA/East News

Aleksandra Justa w wyniku wypadku doznała poważnego urazu nogi. Była żona Zbigniewa Zamachowskiego jeszcze nie w pełni doszła do siebie i musi posiłkować się kulą. Wiadomo już, jak doszło do fatalnego w skutkach zdarzenia. 

Aleksandra Justa to aktorka i była żona Zbigniewa Zamachowskiego oraz matka jego czworga dzieci. Artystka boleśnie przeżyła rozpad małżeństwa. Jak mówiła, głównie to ona chciała ratować rodzinę, ale Zbigniew Zamachowski nie był skory wracać i wkrótce związał się z Moniką Richardson

Po pierwsze, zrobiłam bardzo dużo, żeby nasza rodzina była cała. Ale się nie udało. Po drugie, to strasznie małe i niezbyt empatyczne wobec bliskich osób, kiedy na łamach prasy załatwia się rodzinne, najbardziej intymne w życiu sprawy. Uważam, że to bardzo tanie, słabe i tandetne, kiedy kosztem innych, a zwłaszcza dzieci, buduje się swój wizerunek - powiedziała Justa o Richardson w rozmowie z magazynem "Pani".

Aleksandra Justa miała wypadek. Co się stało byłej żonie Zbigniewa Zamachowskiego?

Dawno niewidziana na salonach Aleksandra Justa pojawiła się na premierz filmu "Dziewczyny z Dubaju". Towarzyszyła jej córka, Bronia Zamachowska, która tamtego wieczoru nie tylko służyła za towarzystwo, ale także pomagała aktorce bezpiecznie poruszać się o kuli.

Jak dowiedział się "Fakt", Aleksandra Justa jakiś czas temu uległa wypadkowi na hulajnodze elektrycznej, w wyniku czego złamała nogę. Obecnie może już chodzić, lecz nadal nie w pełni samodzielnie. 

Powoli mi się już ta noga goi dzięki Bogu. Wcześniej miałam gips, chodziłam z dwoma kulami, ale już jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Dziś mi ściągają szwy, bo przy tym złamaniu mocno sobie kolano sponiewierałam. Myślę, że kula pozostanie już ze mną niedługo. A pd piątku zaczynam rehabilitację. Trzeba wzmacniać mięśnie, by się szybko goiły - powiedziała "Faktowi" Aleksandra Justa.

Na szczęście aktorka ma w domu liczne wsparcie w postaci czworga dzieci. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Emil Stępień uderza w Dodę i Sadowską po premierze "Dziewczyn z Dubaju". "Pokazały, że nie nadają się do biznesu"

EN_01502965_1658
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01502965_1912
fot. VIPHOTO/East News
EN_01502965_2380
fot. TRICOLORS/East News
EN_01502965_2405
fot. VIPHOTO/East News