Zamknij

Aleksandra Justa przyjmie Zbyszka pod swój dach? Zaskakujące wyznanie byłej żony Zamachowskiego

24.03.2021 10:49
Aleksandra Justa
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS

Aleksandra Justa skomentowała rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Aktorka, z którą Zamachowski rozwiódł się dla nowej miłości, powiedziała, że nie ma nic przeciwko temu, by artysta zamieszkał w ich wspólnym domu. 

Rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Zamachowskiej odbiło się szerokim echem w mediach. Po tym, jak do sieci trafiły zdjęcia aktora wynoszącego rzeczy z mieszkania, które dzielił z prezenterką, stało się niemal pewne, że to już koniec sześcioletniego małżeństwa popularnej pary.

Przyczyny rozstania Zbigniewa i Moniki Zamachowskich nie są oficjalnie znane, wiele jednak mówią komentarze, którymi była gwiazda "Pytania na śniadanie" dzieli się w social mediach i na łamach prasy. Monika Zamachowska wyznała w "Fakcie", że jest jej bardzo ciężko, a w kolejnej rozmowie z tabloidem powiedziała, że "nie ma już czego ratować" i obecnie "pracuje nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść".

Syn Zamachowskiej o swoich związkach. Zdrady, depresja i alkohol. Wstrząsające wyznanie 20-latka

Aleksandra Justa o rozstaniu Zbigniewa i Moniki Zamachowskich 

Aleksandra Justa to aktorka i była żona Zbigniewa Zamachowskiego oraz matka jego czworga dzieci. To dla niej aktor rozstał się z Anną Komornicką. Niestety artystkę spotkał podobny los - Zbigniew Zamachowski rozwiódł się z nią w 2012 roku i związał z Moniką Richardson. Justa bardzo przeżyła rozpad małżeństwa.

Schudła tak, że jej już prawie nie ma i słaba jest tak, że chwieje się jak trzcina na wietrze, nie ma siły nawet mówić - pisała o stanie aktorki Krystyna Janda. 

W mediach głośno było o utarczkach Aleksandry Justy z Moniką Zamachowską, która bez skrupułów docinała porzuconej aktorce oraz jej najstarszej córce Marysi. Równolegle w sądzie toczyła się batalia Justy z ex małżonkiem. Aktor wziął na siebie winę za rozpad małżeństwa i zgodził się na wysokie alimenty, ale potem walczył o obniżenie zasądzonej sumy. 

Dzisiaj to Monika Zamachowska przeżywa rozstanie ze Zbigniewem. Aleksandra Justa zgodziła się skomentować sprawę w rozmowie z Pomponikiem. Okazuje się, że choć były mąż przysporzył jej cierpienia, starają się utrzymywać dobre relacje. Justa nawet nie ma nic przeciwko, by Zamachowski wrócił do ich wspólnego domu w Pęcicach. 

Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - powiedziała Pomponikowi Aleksandra Justa. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent na Fundację Radia ZET

EN_00983368_0074
fot. Zenon Zyburtowicz/East News