Zamknij

Aleksandra Konieczna pokazała odważne zdjęcia z wakacji: "Młodość nie ma metryki" [FOTO]

22.07.2020 17:49
Aleksandra Konieczna pokazała odważne zdjęcia z wakacji: "Młodość nie ma metryki" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Aleksandra Konieczna, znana serialowym widzom z "Na Wspólnej" pokazała odważne, wakacyjne zdjęcia, na których odsłoniła ciało. Aktorka przyznała, że do tej pory nie publikowała tego typu zdjęć i miała obawy przed ich upublicznieniem. Jednak jak stwierdziła, "młodość nie ma metryki".

Aleksandra Konieczna pokazała odważne fotografie z wakacji [FOTO]

Aleksandra Konieczna pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami z letniego wypoczynku. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała na swoim Instagramie kilka fotografii, na których odsłoniła ciało. Autorem wakacyjnych fotografii jest partner aktorki, który sam ją namówił do zmysłowej sesji. Konieczna przyznała, że miała pewne obawy co do pokazywania ciała w mediach społecznościowych, lecz jak stwierdziła: "raz się żyje".

"Mój facet pociągnął mnie na łódkę, ułożył na pomoście, i mówi "dawaj śmiało, honey, inne mogą, ty też". O, Jesus, ja jestem aktorką, utytułowaną, profesorką, te rzeczy, lans na body nie dla mnie , i nagle włączyła się pokusa, niespodziewana, kobieca, słodka, pachnąca, że czemu nie właściwie, raz się żyje, w górę serca, młodość nie ma metryki, tak mówią"
Może mądrze mówią..." - wyznała Aleksandra Konieczna.

Fani w komentarzach zasypali aktorkę komplementami. "Cudowna, naturalna, piękna i do tego mądra Kobieta", "przepiękna, cudowny dystans do siebie", "gratulacje i brawa za odwagę" - pisali wielbiciele 54-letniej aktorki.

Aleksandra Konieczna: W jakich filmach zagrała?

Aleksandra Konieczna to jedna z najlepszych i najpopularniejszych aktorek swojego pokolenia. Jest dwukrotną laureatką Orła za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie "Ostatnia rodzina" oraz drugoplanową rolę kobiecą w filmie "Jak pies z kotem". W ostatnich latach Aleksandrę Konieczną widzowie mogli oglądać na dużym ekranie w takich filmach jak m.in. "Ciemno, prawie noc" oraz "Boże Ciało". Serialowym widzom Aleksandra Konieczna znana jest z m.in. serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać Honoraty Leśniewskiej.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl