Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aleksandra Kwaśniewska pożegnała przyjaciela. Smutny wpis celebrytki

03.08.2018 11:54
xxx zet

Nie jest tajemnicą, że Aleksandra Kwaśniewska kocha zwierzęta. Jednym z jej największych przyjaciół był Kleks – sędziwy już owczarek niemiecki. Niestety psiak zmarł. „Serce rozpadło mi się na milion kawałków” – napisała Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska fot. Instagram

Aleksandra Kwaśniewska przeżywa ciężkie chwile. Kilka dni temu pożegnała jednego ze swoich największych przyjaciół. Mowa o Kleksie – owczarku niemieckim, który towarzyszył jej przez długi czas. Celebrytka opublikowała na Instagramie smutny wpis, w którym informuje o śmierci swojego psa.

Zdjęcia Kleksa wielokrotnie pojawiały się na Instagramie Kwaśniewskiej.

Jeszcze kilka dni temu nic nie wskazywało na to, że może wydarzyć się coś takiego. Kleks bawił się w najlepsze. Niestety stan psa się pogorszył i konieczna była operacja. W środę, 1 sierpnia Ola zaapelowała: „Kochani, błagam, trzymajcie kciuki za Kleksia! Jest na stole operacyjnym, nie wiadomo czy przeżyje.. Chcę wierzyć w siłę dobrych myśli”.

Niestety nie udało się. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku odszedł inny pies Kwaśniewskiej, suczka Falunia. Ją także żegnała w sieci.

„Falcia miała prawie 14 lat i bardzo fajne życie, ale każdy psiarz zna tę wyrwę w sercu. To niezwykle krzepiące, że jest nas tak wielu”.

I my przesyłami Oli serdeczne pozdrowienia. Każdy, kto kocha zwierzęta, rozumie stratę ukochanego zwierzaka.

RadioZET.pl/SA

Oceń