Zamknij

Gwiazda "Na Wspólnej" urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

04.01.2021 15:14
Aleksandra Mikołajczyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Aleksandra Mikołajczyk została mamą. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" w święta ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a w Nowy Rok pokazała zdjęcie nowo narodzonej córeczki. 

Aleksandra Mikołajczyk zdobyła popularność dzięki roli Iwony Majewskiej w serialu "Na Wspólnej". Ponadto zagrała w "Ojcu Mateusz", "Kochaj mnie, kochaj!" i "Twarzą w twarz" oraz w szeregu kinowych produkcji takich jak "Listy do M." czy "Miłość na wybiegu". Na co dzień aktorkę można śledzić na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się szczegółami z prywatnego życia. 

W Wigilię Aleksandra Mikołajczyk oficjalnie zaprezentowała ciążowy brzuszek. Dla wielu obserwatorów była to niemała niespodzianka, bowiem żaden z poprzednich postów nie zdradzał, że aktorka oczekuje dziecka. Krągłości miały już spore rozmiary i zwiastowały rychłe rozwiązanie. Jak się okazało, dziecko Aleksandry Mikołajczyk przyszło na kilka dni po opublikowaniu świątecznej sesji. 

Te gwiazdy zostaną mamami w 2021 roku [FOTO]

Aleksandra Mikołajczyk z "Na Wspólnej" urodziła córkę 

W pierwszy dzień nowego roku Aleksandra Mikołajczyk pochwaliła się zdjęciem nowo narodzonej pociechy. Aktorka urodziła córkę, której nadała imię Maria. 

Oto i ona - nasza ukochana Marysia! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na cały 2021 rok! Niech będzie on pomimo trudnych momentów pełen miłości i szczęścia - napisała gwiazda "Na Wspólnej". 

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia dla świeżo upieczonych rodziców. My również się do nich przyłączamy! 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za zabawki dla Henia. Fani: "Robią wodę z mózgu"