Zamknij

Aleksandra Popławska na okładce „Playboya”. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie

Redakcja
14.12.2018 15:10
Aleksandra Popławska na okładce „Playboya”. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie
fot. facebook.com/Aleksandra-Popławska

Gwiazdą styczniowego wydania magazynu „Playboy” będzie Aleksandra Popławska. Aktorka znana między innymi z „Kobiet Mafii” i „Watahy” udzieliła także wywiadu, w którym opowiedziała o swoim stosunku do nagości.

Aleksandra Popławska to utalentowana polska aktorka, która ma na swoim koncie dziesiątki ról w produkcjach telewizyjnych i kinowych oraz na deskach teatralnych. Zadebiutowała w 1998 roku w serialu „Klasa na obcasach”. Zagrała między innymi w „Testosteronie” oraz serialach „Barwy szczęścia”, „Wataha” i „Belfer”. Duży wpływ na rozwój jej kariery miała również współpraca z Patrykiem Vegą. 42-letnia aktorka wcieliła się w „Kobietach Mafii” w rolę charakterystycznej Siekiery, pojawi się również w drugiej części filmu.

ZOBACZ: "Kobiety Mafii 2": zobacz zwiastun w wersji reżyserskiej

Fani nie szczędzą również komplementów pod adresem urody i figury Popławskiej. Zwrócił na nią również uwagę magazyn „Playboy”. Aleksandra pojawi się na okładce styczniowego numeru magazynu. Poza odważną sesją zdjęciową aktorka udzieliła również wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o swoim podejściu do nagości i erotyzmu.

Aleksandra Popławska
fot. facebook.com/Aleksandra-Popławska

Aleksandra Popławska nie wstydzi się bycia nudystką

Aktorka w rozmowie z „Playboyem” przyznała, że nie czuła skrępowania podczas rozbieranej sesji. Nagość nie jest dla niej niczym niezręcznym.

– Kojarzy mi się z wolnością i swobodą, lubię spać nago, chodzić nago po domu czy ogrodzie, pływać w jeziorze i morzu. To sprawia mi ogromną przyjemność i relaksuje.

Zdaniem aktorki nagość jest zupełnie naturalna i nie powinna wzbudzać oburzenia czy niezdrowego zainteresowania. Popławska wyznała, że sama jest nudystką.

– Należę do Federacji Naturystów Polskich, dla której nagość to sposób życia w harmonii z naturą, powiązany z szacunkiem dla samego siebie, dla otoczenia, i z dbałością o środowisko. Federacja ma w Polsce ośrodek z basenem, saunami i ogromną przestrzenią położoną na wzgórzu, gdzie można czuć się swobodnie. Gdy tylko mogę, korzystam z plaż dla nudystów. Przychodzą tam zazwyczaj całe rodziny z dziećmi, jest mniej ludzi niż na normalnych plażach i nikt na nikogo dziwnie nie patrzy. Czuję się jak w raju.

Aleksandra wyznała również, że gdy zaczęła dojrzewać, mocno interesowała się ogólnie pojętą erotyką. Brak internetu rekompensowało jej słowo pisane, między innymi dzieła markiza de Sade oraz „Dzieje grzechu” Żeromskiego.

ZOBACZ TEŻ: Patryk Vega zmienił obsadę  "Kobiet Mafii" na życzenie gangsterów

Playboy
fot. Instagram:@playboy_polska

RadioZET.pl/MF