Zamknij

Aleksandra Popławska nago. Gwiazda „Kobiet mafii” w erotycznej sesji [FOTO]

Maciej Friedrich
02.06.2020 14:37
Aleksandra Popławska nago
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra Popławska, aktorka znana między innymi z „Kobiet mafii” i „Belfra”, pochwaliła się efektami rozbieranej sesji zdjęciowej. Gwiazda na gorącym zdjęciu pokazała wyjątkowo dużo. Internauci nie kryli zachwytu nad ciałem Popławskiej.

Aleksandra Popławska to popularna aktorka, która na swoim koncie ma ogromną ilość ról serialowych i telewizyjnych.  W ostatnich latach zyskała dużą popularność dzięki roli w „Kobietach mafii” Patryka Vegi, a także doskonale przyjętych serialach „Wataha” oraz „Belfer”. Od 30 kwietnia 2020 roku wraz z Maciejem Stuhrem możemy oglądać ją w kryminalnej produkcji „Szadź”.

Aktorka popularność Popławskiej przekłada się na popularność w mediach społecznościowych. Profil Aleksandry na Instagramie obserwuje już ponad 80 tysięcy użytkowników. Popławska często publikuje zdjęcia, na których możemy podziwiać jej różnorodne stylizacje. Tym razem jednak gwiazda „Kobiet mafii” zdecydowała na opublikowanie zdjęcia, na którym nie ma na sobie ubrania

Aleksandra Popławska nago. Gwiazda dodała bardzo odważne zdjęcie

Na profilu Popławskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zelektryzowało wielbicieli urody i figury aktorki. Aleksandra opublikowała fragment sesji dla magazynu „Playboy”, na którego okładce znalazła się w styczniu 2018 roku. Naga Popławska eksponuje na fotografii piersi, leżąc nago na łóżku z książką Leopolda Tyrmanda „Zły”.

- Ze „ZŁYM” w łóżku, zawsze jest przyjemnie. Lektura na dobranoc – napisał aktorka.

Pod postem gwiazdy zaroiło się od komentarzy, w których internauci komplementowali urodę i figurę 44-letniej Popławskiej.

- "Obrońcy" moralności pewnie życzyliby sobie, żeby to była "Zbrodnia i kara"

- Jedno z moich ulubionych zdjęć ukazujące piękno kobiecości, przy zachowaniu smaku.

- Obłędnie  piękna - czytamy. 

Jak podobają wam się zdjęcie Aleksandry?

RadioZET.pl/MF