Zamknij

Aleksandra Popławska nago przy stole. Piękna aktorka kusi zmysłową fotografią [FOTO]

03.07.2020 19:12
Aleksandra Popławska nago przy stole. Piękna aktorka kusi zmysłową fotografią
fot. Viphoto/ East News

Aleksandra Popławska chętnie pokazuje swoje zdjęcia w sieci. Gwiazda dba jednak o to, żeby rozbierane fotografie były wysmakowane. Nie inaczej jest i tym razem. Aktorka opublikowała rozbierane, lecz subtelne zdjęcie przy kuchennym stole i wzbudziła zachwyt fanów.

Aleksandra Popławska kusi nagim zdjęciem przy kuchennym stole [FOTO]

Aleksandra Popławska chętnie bierze udział w rozmaitych projektach, nie tylko aktorskich. Gwiazda chętnie pozuje do licznych sesji zdjęciowych, również tych rozbieranych. Aktorka bardzo dba o to, żeby nagie fotografie były jednocześnie zmysłowe i subtelne. Niedawno zaprezentowała rozbieraną sesję w łóżku, a teraz uraczyła fanów nagimi zdjęciami  przy kuchennym stole z kubkiem w dłoni.

Fanom taka wysmakowana nagość bardzo przypadła do gustu. Pod zdjęciem zasypali Olę komplementami. "Smacznie, intymnie, sensualnie", "pięknie, świadomość swojego ciała. Dojrzałość ...piękno ..robi całość. Gratuluję", "uroczo, zmysłowo, intymnie, pięknie", "klimatycznie" - pisali zachwyceni wielbiciele Oli Popławskiej.

Aleksandra Popławska kolejnymi nagimi kadrami udowadnia, że rozbierane zdjęcia nie muszą być dosłowne i ociekać seksualnością. Taka nagość w wydaniu Oli Popławskiej jest zmysłowa i  delikatna.

Aleksandra Popławska: Gdzie zagrała 44-letnia gwiazda?

Aleksandra Popławska na swoim koncie ma  mnóstwo świetnych ról teatralnych, filmowych i serialowych. Serialowym widzom najbardziej znana jest z takich obrazów, jak m.in. "Belfer", "Wataha 2", "Druga szansa" oraz "Szadź". Prywatnie jest partnerką aktora - Marka Kality i mamą córki Antoniny.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl