Zamknij

Aleksandra Popławska nago w łóżku. Aktorka podzieliła się odważnym kadrem z fanami [FOTO]

26.06.2020 10:09
Aleksandra Popławska nago w łóżku. Aktorka podzieliła się odważnym kadrem z fanami
fot. Tricolors/ East News

Aleksandra Popławska podzieliła się ze swoimi fanami odważną fotografią. Aktorka opublikowała nagie zdjęcie z łóżka. Zmysłowy, ale jednocześnie delikatny kadr zachwycił fanów pięknej aktorki.

Aleksandra Popławska nago w łóżku [FOTO]

Aleksandra Popławska to gwiazda, która na co dzień nie epatuje nagością. Jeżeli bierze udział w rozbieranych projektach, są bardzo wysmakowane i subtelne. Aktorka pochwaliła się ostatnio efektami sesji zdjęciowej do jednego z kobiecych magazynów. Na zdjęciu pozuje w łóżku, przykryta jedynie pościelą. Zdjęcie jednocześnie jest zmysłowe, kobiece, ale też bardzo wysmakowane. 

"Dzień dobry bardzo. Patrzy na mnie piękne Rude Oko. W najnowszym wydaniu Wysokich Obcasów Extra zobaczycie efekty tego patrzenia" - zachęciła aktorka do przeczytania wywiadu z nią.  Fanom zapowiedź sesji zdjęciowej bardzo przypadła do gustu i w komentarzach zostawili Oli Popławskiej mnóstwo komplementów. "Sztos", "wyszło bardzo idealnie",  "cudeńko" - pisali fani.

Aleksandra Popławska: Gdzie zagrała?

Aktorskie portfolio Oli Popławskiej jest bardzo szerokie. Gwiazda na swoim koncie ma mnóstwo ról teatralnych, serialowych i filmowych. Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w takich produkcjach jak m.in. "Druga szansa", "Underdog" czy "Szadź". Prywatnie Aleksandra Popławska jest mamą córki Antoniny, która jest owocem związku z partnerem  aktorki - Markiem Kalitą.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl