Zamknij

Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa. Gwiazda "Pierwszej miłości" wraca do zdrowia

05.08.2020 12:56
Aleksandra Prykowska
fot. Viphoto/ East News

Aleksandra Prykowska znana widzom z m.in. serialu "Pierwsza miłość" jakiś czas temu została dotkliwie pogryziona przez psa, którego adoptowała. Aktorka prawie straciła wzrok. Teraz zdecydowała się walczyć o nowy wygląd, lecząc się w jednej z klinik. Na Instagramie pokazała zdjęcie z zabiegu leczenia blizn.

Aleksandra Prykowska walczy o nowy wygląd po pogryzieniu przez psa. Pokazała zdjęcie z kliniki [FOTO]

Aleksandra Prykowska kilka miesięcy temu została pogryziona przez psa, którego adoptowała jakiś czas temu. Zwierzę zaatakowało ją podczas kąpieli, rzucając się na twarz Oli i uszkadzając jej oko. Aktorka prawie straciła wzrok. Kilka tygodni po wypadku zdecydowała się na walkę o nowy wygląd, wykonując liczne zabiegi w jednej z klinik. Gwiazda "Pierwszej miłości" chce jak najszybciej wrócić do pracy, dlatego zdecydowała się usunąć blizny w specjalistycznej klinice.

Aleksandra Prykowska jest już po pierwszych zabiegach. Gwiazda zdradziła, że cierpliwie czeka na rezultaty. "Rozpoczęłam leczenie moich blizn w klinice. Wykonałam pierwsze zabiegi i cierpliwie czekam na rezultaty. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła nosić okulary, nie czując bólu i że nie będą mi się one zsuwać. Obiecałam, że pokażę Wam moją drogę powrotu do zdrowia. Przezwyciężam wstyd i dzielę się z Wami moim doświadczeniem. Chcę jak najszybciej wrócić do pracy, nie oglądając się wstecz" - napisała Ola na swoim profilu.

Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa. Dramat gwiazdy "Pierwszej miłości"

Przypomnijmy, że Aleksandra Prykowska kilka miesięcy temu adoptowała psa ze schroniska "Na Paluchu". Po kilku tygodniach Logan zaczął zachowywać się agresywnie i atakować Olę. Dodatkowo właściciele schroniska podkreślają, że Ola, adoptując psa, wiedziała o jego ciężkiej przeszłości.

Aleksandra Prykowska jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Fani teatru mogą ją kojarzyć z Teatru Narodowego, w którym gościnnie występuje. Z kolei serialowym widzom Ola znana jest z takich produkcji jak m.in. "Pierwsza miłość", "Kimisarz Alex" oraz "M jak miłość".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl