Zamknij

Aleksandra Szwed jest w drugiej ciąży. Wybrała imię dla dziecka

23.06.2021 11:14
Aleksandra Szwed
fot. Jan Bielecki/East News

Aleksandra Szwed jest w ciąży. Była gwiazda "Rodziny zastępczej" spodziewa się drugiego dziecka. Jakie imię wybrała?

Aleksandra Szwed zdobyła popularność za sprawą serialu "Rodzina zastępcza", w którym grała m.in. razem z  Moniką Mrozowską, Misheel Jargalsaikhan i Sergiuszem Żymełką. Polsatowska produkcja pomogła jej wypłynąć na szerokie wody show-biznesu. Szwed występowała potem w popularnych programach rozrywkowych, w tym "Gwiazdy tańczą na lodzie", Jak oni śpiewają", "Tańcu z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zwyciężyła. Aktorka ma na swoim koncie dwie rozbierane sesje zdjęciowe dla magazynu "Playboy". 

Prowadząca program "Ninja Warrior Polska" od kilku lat jest w szczęśliwym związku z łódzkim koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Razem mają syna Borysa. Na początku kwietnia Aleksandra Szwed poinformowała, że jest w ciąży. Internauci myśleli jednak, że żartuje z okazji Prima Aprilis. Wkrótce jednak aktorka odsłoniła ciążowe krągłości i oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali imię dla dziecka. Fani zachwyceni: "Jest piękne!"

Aleksandra Szwed jest w drugiej ciąży. Wybrała imię dla dziecka 

Ola Szwed rzadko zwierza się na temat życia prywatnego, ale ostatnio zrobiła wyjątek i opowiedziała o różnicach między pierwszą a drugą ciążą, która przypadła na okres pandemii. 

Czas pandemii i Covidu jest dziwnym czasem, a na chodzenie w ciąży to już w ogóle. Dostrzegam pewne różnice, natomiast to nie jest tak, że to jest pewnego rodzaju gradacja, że tamto było lepsze czy gorsze. Jest inaczej. Po prostu. Ale uważam, że jedno i drugie było absolutnie warte przeżycia - powiedziała. 

Była gwiazda "Rodziny zastępczej" jeszcze nie zdradziła płci dziecka, ma już jednak wybrane imię. 

Mogę powiedzieć, że imię zostało wybrane 7 lat temu i wróciliśmy do wersji zero. Tam było wybierane kilka poprzednio, więc przejrzeliśmy wcześniejsze wybory i stwierdziliśmy ok. Poszło szybko. Ja byłam przygotowana na większą walkę o to, że trzeba będzie coś podyskutować, powybierać. A tu poszło sprawnie - zdradziła Szwed. 

Monika Mrozowska jest zadowolona z rozstań z ojcami swoich dzieci? "Wyszły mnie i dzieciom na dobre"