Zamknij

Aleksandra Szwed w zachwycającej kreacji. Uszyła ją sama. "Były chwile grozy"

16.10.2020 12:14
Aleksandra Szwed
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Aleksandra Szwed wzięła udział w premierze filmu "Raz jeszcze raz", gdzie pojawiła się w zachwycającej kreacji. Okazuje się, że suknia, której nie powstydziłby się renomowany projektant, jest pracą jej rąk.

Aleksandra Szwed wzięła udział w premierowym pokazie filmu "Raz jeszcze raz", w którym gra u boku. m.in. Joanny Moro, Bartłomieja Kasprzykowskiego i Wojciecha Błacha. Gwiazda pojawiła się w pięknej, kreacji z dużym dekoltem i odsłoniętymi plecami. Czarna suknia, zdobiona mieniącymi się kamieniami przyciągała uwagę. Gwiazda pochwaliła się nią na swoim instagramowym profilu i zdradziła, że... szyła ją sama.

Zobacz także: Ola Szwed pokazała zdjęcia w bikini. Ciało aktorki zachwyciło fanów [ZDJĘCIA]

Aleksandra Szwed odsłania dekolt we własnoręcznie szytej sukni

Powiedzieć, że suknia Aleksandry Szwed jest pracą jej rąk, to tylko połowa prawdy. To praca jej rąk w dosłownym znaczeniu, bo aktorka nie umie szyć na maszynie. Całą kreację uszyła przy pomocy igły i nitki. Jak wyglądał proces twórczy? Okazuje się, że nie obyło się bez nerwów i kilku zarwanych nocy. Podaje też swój przepis na takie dzieło: "Przepis: 3 tiulowe suknie, gorset, igła, nitka, kilka tysięcy kamyczków i kilka bezsennych nocy - ukończona dokładnie na 4 godziny przed premierą" - napisała.

"Gdy na to, by zobaczyć swój własny debiut na wielkim ekranie czekasz 25 lat, to jest naprawdę specjalny dzień, a na taki musi być specjalna kreacja. I ta taka jest - przynajmniej dla mnie. Oto przed Wami efekt prawie 100 godzin mojego prucia, cięcia, układania, szycia (ręcznie! Na maszynie nadal nie umiem...) i klejenia. Przepis: 3 tiulowe suknie, gorset, igła, nitka, kilka tysięcy kamyczków i kilka bezsennych nocy - ukończona dokładnie na 4 godziny przed premierą (oj były dziś rano chwile grozy... ) Ale jest. Taka Moja" - chwali się aktorka.

Jak Wam się podoba jej suknia? Naszym zdaniem naprawdę udana!

RadioZET.pl/AS