Zamknij

Ola Żebrowska bez majtek. Pokazała nagie ciało sprzed porodu [FOTO]

18.11.2020 17:50
Aleksandra Żebrowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra Żebrowska w czerwcu 2020 roku po raz trzeci została mamą. W mediach społecznościowych postanowiła pochwalić się zdjęciem swojego ciała sprzed porodu. Postawiła na wyjątkowo odważną fotografię, na której pozuje bez bielizny.

Aleksandra Żebrowska to żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, Michała Żebrowskiego. Małżonkowie stanęli na ślubnym kobiercu w 2009 roku i, mimo że dzieli ich 15 lat różnicy, uważani są za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Fani polubili ich internetowe żarty i z radością obserwują ich życie prywatne, którym dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Szczególnie aktywna jest Ola, która regularnie publikuje na swoim profilu nowe zdjęcia.

6 czerwca Ola Żebrowska po raz trzeci została mamą. Do dwóch synów znanej pary, urodzonego w 2010 roku Franciszka i o trzy lata starszego Henryka, dołączył mały Feliks, który przyszedł na świat w sierpniu 2020 roku. Szczęśliwa mama na długo przed porodem dzieliła się ze swoimi fanami relacjami z przygotowań do narodzin synka, a po jego urodzeniu regularnie publikuje zdjęcia i nagrania, na których między innymi w zabawny sposób pokazuje blaski i cienie rodzicielstwa. Ola przyzwyczaiła wielbicieli do naturalności, żona Żebrowskiego nie wstydzi się swojego ciała, a zmiany, jakie zaszły w niej z powodu ciąży uważa za zupełnie naturalne. Po raz kolejny postanowiła pokazać zdjęcie z czasów, gdy była w zaawansowanej ciąży. Tym razem wybrała wyjątkowo odważną fotografię.

ZOBACZ TAKŻE:  Żebrowska na odważnym zdjęciu z synem. "Wreszcie ktoś pokazał, jak to wygląda naprawdę"

Ola Żebrowska nago z ciążowym brzuszkiem. Żona Michała Żebrowskiego pokazała odważne zdjęcie

Na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać żonę Michała Żebrowskiego z czasów, gdy była w zaawansowanej ciąży. Odważna Ola zdecydowała się pokazać mocno uwydatniony ciążowy brzuszek oraz sporo ciała, na fotografii pozuje bowiem bez majtek.

- Oto nagość, o którą nikt nie prosił - podpisała zdjęcie Żebrowska.

Fani celebrytki po raz kolejny nie kryli zachwytu nad tym, w jaki sposób Aleksandra pokazuje ciążę we wszystkich jej aspektach. W komentarzach zaroiło się od komplementów.

- Przeglądałam Instagrama i dosiadł się mój mąż. Jego słowa- kobieta w ciąży jest taka piękna.

- Uwielbiam Twoją autentyczność w czasie tych wszystkich udoskonalanych zdjęć.

- Dziękuję za to nieidealne, ale jakże przepiękne zdjęcie. Sama jestem właśnie na końcówce ciąży i bardzo dobrze dla duszy robi zobaczyć, że nie tylko mnie dotyczą te problemy trzeciego trymestru. Ale z tych naszych nieidealnych ciał możemy być dumne, bo dały nam najcudowniejszy prezent, jakim jest dziecko - czytamy.

A jak wam podoba się naturalne zdjęcie Oli?

ZOBACZ TAKŻE:  Ola Żebrowska przyznała się do kilku poronień. Poruszający post żony Michała Żebrowskiego