Zamknij

Aleksandra Żebrowska odpowiedziała na wpis Kaczorowskiej. Pokazała swoje "poniedziałkowe" zdjęcie

08.06.2021 12:13
Aleksandra Żebrowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Aleksandra Żebrowska w swoim stylu odpowiedziała na ostatni kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Znana tancerka twierdzi, że w internecie zapanowała "moda na brzydotę", która kłóci się z jej poczuciem estetyki. Żona Michała Żebrowskiego postanowiła podzielić się swoim "poniedziałkowym" wyglądem.

Aleksandra Żebrowska chętnie dołącza do dyskusji na ważne tematy w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła humorystycznie odpowiedzieć na wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Publikacja wywołała ogromną burzę w internecie. Aktorka, znana przede wszystkim z roli Bożenki z "Klanu", stwierdziła, że na Instagramie obserwuje coraz częściej "modę na brzydotę", która kłóci się jej zdaniem z dążeniem do bycia lepszą wersją siebie.

Ostatecznie po fali krytycznych komentarzy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się przeprosić osoby, które poczuły się urażone. Nie zakończyło to jednak dyskusji - słowa celebrytki tylko dolały oliwy do ognia, a wiele gwiazd wciąż komentuje aferę na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Ola Żebrowska pozuje nago w oknie. Tak wystawiła się na widok sąsiadów [FOTO]

Aleksandra Żebrowska odpowiada na wpis Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę"

Teraz żona Michała Żebrowskiego w swoim żartobliwym stylu postanowiła odnieść się do "mody na brzydotę" oraz "błotku", o których pisała Agnieszka Kaczorowska.

- Koncentracja na pozytywach, na wdzięczności, na wszystkim, co dobre i PIĘKNE właśnie, jest tym, co pozwoli Ci iść na szczyt, a nie siedzieć w Twoim lub czyimś błotku, w którym tak miło się taplać, bo przecież mnóstwo ludzi siedzi tam z Tobą. To dalej błotko, choć wszyscy krzyczą, że to prawda, dystans i akceptacja, to moim zdaniem jest to po prostu wygodne błotko, czyli maska, którą zakładasz, aby pasować do reszty otoczenia - można przeczytać we wpisie tancerki.

- Poniedziałkowe #błotko - odpowiedziała Żebrowska, publikując swoje zdjęcie najwyraźniej z poniedziałkowego poranka. Żona aktora ma luźną koszulkę na ramiączka, jest przygarbiona, a włosy ma roztrzepane.

Internauci docenili szczerość Żebrowskiej. W komentarzach dziękują jej za pokazanie takiego zdjęcia i "idealne podsumowanie" rzeczywistości.