Zamknij

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Fani: "Życzę córy"

Sylwia Wamej
23.03.2020 12:57
Aleksandra Żebrowska
fot. Viphoto/ East News

Aleksandra Żebrowska po raz trzeci zostanie mamą. Ukochana Michała Zebrowskiego opublikowała zabawne wideo, pokazujące sporych rozmiarów brzuszek. "Za dużo kluch" - zażartowała Aleksandra Żebrowska.

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Aleksandra Żebrowska już po raz trzeci zostanie mamą. Żona Michała Żebrowskiego na początku marca opublikowała wymowne zdjęcie jedzenia: kanapek i ogórków kiszonych. Teraz poszła o krok dalej i pokazała na krótkim instagramowym wideo zaokrąglone już kształty. Aleksandra, która lubi żartować na Instagramie, również i tym razem skomentowała swoją ciążę z przymrużeniem oka. "Za dużo kluch" - napisała ukochana Michała Żebrowskiego.

Fani w komentarzach gratulowali oraz życzyli parze córeczki. "Cześć kluseczko, gonisz mnie" - skomentowała Justyna Nagłowska, ukochana Borysa Szyca, która sama niebawem zostanie mamą. "Życzę córy", "gratulacje", ależ słodki, kształtny brzusio" - komentowali internauci.

Aleksandra i Michał Żebrowscy: Ile mają dzieci?

Aleksandra i Michał Żebrowscy są już rodzicami dwóch chłopców: Henryka i Franciszka. Aleksandra Żebrowska w jednym z wywiadów mówiła, że rodzicielstwo sprawia Michałowi Żebrowskiemu ogromną satysfakcję i przyjemność.

"Był obecny przy obu porodach. Przy pierwszym załamał się, że godzina porodu wypadała dokładnie na czas jego przedstawienia. Franek musiał się pospieszyć, żeby tata zdążył do teatru. (śmiech). Przy drugim "pan dyrektor" odpowiednio zaplanował repertuar. Nawet jeśli potraktujemy to jak anegdotę, to nie zmienia faktu, że Michał jest niesłychanie odpowiedzialny" - mówiła w wywiadzie dla "Pani" Aleksandra Żebrowska.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW