Zamknij

Ola Żebrowska pokazała bliznę po porodzie. Intymne zdjęcie wzruszyło fanki [FOTO]

08.12.2020 10:57
Aleksandra Żebrowska
fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Żebrowska opublikowała odważne zdjęcie ciała. Żona Michała Żebrowskiego pokazała bliznę i wyznała, że podczas ostatniego porodu miała nieplanowane cesarskie cięcie. 

Aleksandra Żebrowska 5 czerwca urodziła trzecie dziecko. Razem z Michałem Żebrowskim powitali na świecie syna Feliksa. Od tamtej pory żona dyrektora Teatru 6. Piętro regularnie publikuje zdjęcia przełamujące macierzyńskie tabu. W przeciwieństwie do wielu showbiznesowych matek Żebrowska nie prześciga się w powrocie do formy. Śmiało eksponuje ciało, opowiada o pociążowych niedoskonałościach i chętnie dzieli się niepozowanymi zdjęciami z domowych pieleszy. Nierzadko towarzyszą temu intymne zwierzenia. 

Przed porodem żona Michała Żebrowskiego wyznała, że ma za sobą kilka poronień. Rok temu, zanim udało jej się szczęśliwie donosić trzecie dziecko, musiała usunąć ciążę pozamaciczną. Dzięki szczerej postawie Aleksandra Żebrowska zdobyła sporą popularność w social mediach, stając się ulubienicą instamatek ceniących sobie naturalność i autentyzm. Tym samym udało jej się stworzyć przeciwwagę dla idealnego macierzyństwa w wydaniu Małgorzaty Rozenek i Anny Lewandowskiej. 

Ola Żebrowska karmi piersią na ławce. "Może się pani zasłonić?". Genialna riposta!

Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarce 

Aleksandra Żebrowska podzieliła się kolejnym intymnym zdjęciem na Instagramie. Tym razem nie było to karmienie piersią ani kąpiel z dzieckiem, lecz blizna po cesarskim cięciu. Na fotografii widzimy nagą Aleksandrę Żebrowską z synem, eksponującą przed obiektywem poporodową pamiątkę. 

Nieplanowane, ale da się polubić (cięcie, nie dziecko) - napisała Żebrowska. 

Post jak zwykle wywoła lawinę komentarzy, w których internautki dzieliły się własnymi historiami na temat nieplanowanych cesarek oraz dziękowały celebrytce za "dobrą robotę" na rzecz odczarowywania macierzyństwa z mitów.  

Dołączacie do grona fanów szczerej Oli Żebrowskiej? 

Ola Żebrowska bez majtek. Pokazała nagie ciało sprzed porodu [FOTO]