Zamknij

Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowe krągłości. Fani żartują: "Ale cię wzdęło"

Patrycja Chudolińska
08.04.2020 08:53
Aleksandra Żebrowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. Żona Michała Żebrowskiego do tej pory nie publikowała zbyt wielu zdjęć ciążowego brzucha. W końcu postanowiła pokazać go fanom.

Aleksandra i Michał Żebrowscy spodziewają się dziecka

Michał Żebrowski i jego ukochana spodziewają się trzeciego dziecka. Para ma już dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Franka. Niedawno w mediach pojawiła się informacja o kolejnej ciąży Aleksandry. Kobieta opublikowała zdjęcie kanapek z musztardą i ogórków, oznaczając je wymownym hasztagiem #pregnancyannoucment.

Rodzina Żebrowskich spędza czas społecznej izolacji w swoim domku na Podhalu. Małżonkowie uciekli od zgiełku miasta i postanowili chronić się przed koronawirusem w otoczeniu natury. Żona aktora często chwali się na Instagramie pięknymi widokami i opowiada o chwilach spędzanych z bliskimi. Kwarantanna w takim otoczeniu z pewnością sprzyja utrzymaniu pozytywnego nastroju.

Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuch

Aleksandra Żebrowska do tej pory nie pokazywała zbyt często ciążowego brzuszka. Jest on wciąż na tyle niewielki, że łatwo go ukryć pod luźną bluzką czy sukienką. Szczęśliwa mama postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów i tym razem odsłoniła trochę bardziej ciążowe krągłości. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie z tarasu. Ola korzysta ze słońca, cieszy się piękną pogodą i czyta książkę.

- Hodując sobie mały stoliczek - napisała żartobliwie w opisie.

Brzuszek faktycznie zaczyna być coraz bardziej widoczny i może posłużyć jako "stolik". Fani są zachwyceni tym, jak Aleksandra Żebrowska promienieje w ciąży. Postanowili z dowcipem skomplementować jej wygląd.

- Ale Cię wzdęło!

- Najsłodszy mały stoliczek!

- Zdrówka, ślicznie pani wygląda.

- Niech urodzi się w pięknym świecie.

- Życzę wam, żeby przy rozwiązaniu ten świat był o niebo lepszy. Dużo spokoju.

RadioZET.pl/PCh