Zamknij

Aleksandra Żebrowska pokazała wspólne zdjęcie synów. "Witamy w rodzinie" [FOTO]

21.08.2020 12:56
Ola Żebrowska pokazała wspólne zdjęcie synów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra Żebrowska niedawno została mamą i cieszy się macierzyństwem. Pierwszy raz pokazała małego Feliksa, którym opiekuje się starszy brat. Fotografia roztopiła serca fanów Oli i Michała Żebrowskiego.

Aleksandra Żebrowska 5 czerwca urodziła trzecie dziecko. Michał Żebrowski po raz kolejny został dumnym tatą, a ciąża i poród były głośnymi medialnymi wydarzeniami. Sami rodzice także bardzo chętnie dzielili się zdjęciami przed i po porodzie. Nie zabrakło także szczerych i trudnych wyznań, Ola przyznała się do kilku poronień. Na szczęście mały Feliks przyszedł na świat bez żadnych problemów, aktor i jego żona mogą w domowym zaciszu cieszyć się z nowego potomka.

Urodzone na początku sierpnia maleństwo to nie jedyne dziecko Michała i Aleksandry. Aktor i jego ukochana wychowują obecnie trzech synów, Feliks dołączył do starszych braci: Franciszka urodzonego w 2010 roku i o trzy lata młodszego Henryka. Z pewnością dla chłopców pojawienie się braciszka to także ogromne wydarzenie. Do tej pory rodzice publikowali w sieci zdjęcia z Feliksem, teraz Aleksandra postanowiła pokazać fanom, jak najmniejszym z chłopców opiekuje się brat. Nie zabrakło humorystycznego akcentu.

 Michał Żebrowski kandydatem na ministra zdrowia? Pokazał zdjęcie [FOTO]

Aleksandra Żebrowska pokazała Feliksa w objęciach starszego brata

Na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym możemy podziwiać małego Feliksa. Tym razem jednak towarzyszy mu starszy brat. Ola nie byłaby sobą, gdyby umieściła pod zdjęciem humorystycznego opisu. Tym razem chodziło o dość niefortunne ułożenie rączek synka.

- Mamo, Felek mi pokazał środkowy palec - napisała Aleksandra, umieszczając pod fotografią hasztagi "witamy w rodzinie" oraz "nowy brat".

Internauci nie kryli rozbawienia i wzruszenia, pod uroczym zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Wiedział co pokazać, pozdrowienia są ważne.

- To tylko tak zaczepnie. Brat przecież zrozumie. Cudne chłopaki - zachwalali fani.