Zamknij

Aleksandra Żebrowska pozuje tuż przed porodem. Fani mówią o skandalu [FOTO]

08.07.2020 12:11
Ola Żebrowska w 9.miesiącu ciąży
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra jest w 9. miesiącu ciąży, niedługo zostanie mamą. Mimo tego chwali się zdjęciami w bikini. Fani nie ukrywają, że zazdroszczą przyszłej mamie figury. Pojawiło się nawet słowo "skandal". Czy Ola przesadziła?

Aleksandra Żebrowska zyskała ogromną popularność jako żona Michała Żebrowskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Para pobrała się w czerwcu 2009 roku, nie zważając na 15 lat różnicy wieku. Wspólnie wychowują dwóch synów: urodzonego w 2010 roku Franciszka i o trzy lata starszego Henryka. Już niedługo Ola zostanie mamą po raz trzeci, Aleksandra zdradziła nawet płeć trzeciego dziecka. Para nie kryje szczęścia i chętnie dzieli się nią w mediach społecznościowych.

Aleksandra jest bardzo aktywna na Instagramie, na jej profilu bardzo często możemy podziwiać nowe zdjęcia. Nie zwolniła tempa w trakcie ciąży, co więcej, publikowała bardzo dużo zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Wiele z nich było odważnymi fotografiami, na których żona Michała Żebrowskiego pozowała między innymi w bieliźnie. Fani nie są zgorszeni, tym bardziej że Ola mimo ciąży nadal prezentuje świetną figurę. Po raz kolejny pokazała ciało, będąc w 9. miesiącu ciąży.

 Michał Żebrowski jest na utrzymaniu ciężarnej żony. "Liczymy na pomoc państwa"

Aleksandra Żebrowska w 9. miesiącu ciąży pozuje w bikini

Na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją podczas odpoczynku na ławce. W 9. miesiącu ciąży nie wstydzi się swojego ciała, Ola na fotografii pozuje w kostiumie kąpielowym, eksponując nogi.

- Jak pozować do zdjęć w 9. miesiącu ciąży - napisała.

W komentarzach zaroiło się od komplementów. Internauci zwrócili uwagę na nogi Oli, które wyglądają świetnie mimo zaawansowanej ciąży. Wiele pań stwierdziło, że chciałoby wyglądać tak przed porodem.

- Matko Bosko! Jak Ci nie wstyd mieć takie długie nogi! Toż to skandal!

- Moje nogi w 9. miesiącu tak nie wyglądają, zazdroszczę.

- To jest po prostu okrutne mieć taaaaaaaaaakie nogi - czytamy.