Zamknij

Aleksandra Żebrowska pozuje w bikini. Żona Michała Żebrowskiego jest w zaawansowanej ciąży [FOTO]

Maciej Friedrich
01.06.2020 10:03
Aleksandra Żebrowska pozuje w bikini. Żona Michała Żebrowskiego jest w zaawansowanej ciąży [FOTO]
fot. Aleksandra Żebrowska pozuje w bikini w zaawansowanej ciąży

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski niedługo zostaną rodzicami. Żona aktora opublikowała zdjęcie w bikini, na którym możemy oglądać jej wydatny brzuszek. Internauci nie kryli zachwytu nad jej świetną ciążową figurą.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski od 2009 roku są małżeństwem i jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Zakochani stronią od skandali i kontrowersji, do których przyzwyczaiło nas wielu innych celebrytów. Są jednak aktywni w mediach społecznościowych, na Instagramie możemy oglądać ich rodzinne zdjęcia, a w 2018 roku zdecydowali się na założenie kanału na YouTube.

Prywatnie Ola i Michał są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów: urodzonego w 2010 roku Franciszka i o trzy lata starszego Henryka. Już niedługo powitają na świecie trzeciego potomka, u przyszłej mamy wyraźnie widać wydatny ciążowy brzuszek. Aleksandra jednak nie wstydzi się swojego ciała i nadal chętnie dzieli się z fanami zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Tym razem pochwaliła się figurą, pozując w bikini.

Michał Żebrowski jest na utrzymaniu ciężarnej żony. "Liczymy na pomoc państwa"

Ola Żebrowska w ciąży pozuje w bikini. Odważne zdjęcie żony Michała Żebrowskiego

Ola Żebrowska już kilka razy zachwyciła sylwetką, publikując zdjęcia w kostiumie kąpielowym podkreślającym ciążowy brzuszek. Tym razem postawiła na nieco bardziej artystyczną, czarno białą fotografię. Opis pod zdjęciem doskonale oddaje jej poczucie humoru.

- Moje dziecko woli, gdy nie noszę spodni, dwójka pozostałych woli, kiedy mam je na sobie. Jaki jest kompromis? - pyta fanów żona Żebrowskiego.

Internauci starali się odpowiedzieć na pytanie Aleksandry, jednak nie umknęła im także figura przyszłej mamy, której zazdrości jej część fanek.

- Piękna, bardzo kobieca piękna i mama.

- To jest bardzo nieprzyzwoite mieć tak idealna figurę!

- Piżama - krzyk mody kwarantanny. Na bikini trochę za zimno - doradziła jedna z internautek.

Zagłosuj

Obserwujesz Olę na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF