Zamknij

Aleksandra Żebrowska z nazwiskiem na piersi. Wie, na kogo będzie głosować [FOTO]

09.07.2020 13:55
Aleksandra Żebrowska zdradziła, na kogo zagłosuje
fot. Instragram:@olazebrowska

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, jest w 9. miesiącu ciąży. Mimo to znalazła czas, by wyrazić swoje poglądy polityczne.Jednoznacznie opowiedziała się za Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Aleksandra Żebrowska, żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów Michała Żebrowskiego, cieszy się obecnie nie mniejszą popularnością niż sławny mąż. Duża w tym zasługa otwartości i poczucia humoru Oli, nie sposób jednak nie docenić jej obycia w mediach społecznościowych. Matka dwójki chłopców niebawem przywita na świecie trzeciego potomka, jest w 9. miesiącu ciąży. Nadal jednak znajduje czas dla fanów, regularnie publikując na Instagramie nowe zdjęcia. Niektóre z nich są dosyć odważne, możemy między innymi podziwiać Żebrowską z ciążowym brzuszkiem w bikini.

Popularność w wielu wymiarach przekłada się na dużą siłę przebicia. Celebryci niejednokrotnie kreują trendy i potrafią namówić swoich oddanych wielbicieli do podjęcia konkretnych decyzji, choćby dzieląc się osobistymi poglądami na różnorodne tematy. Nie zawsze ma to wymiar marketingowy, Pod koniec czerwca artyści namawiali do pójścia na wybory, niebawem Polacy udadzą się, by wybrać prezydenta w drugiej turze. Aleksandra Żebrowska podjęła decyzję i postanowiła zamanifestować i wytłumaczyć swój wybór.

 Doda zdradziła, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich. Wbiła szpilę Dudzie

Aleksandra Żebrowska popiera Rafała Trzaskowskiego. Wyjaśniła, dlaczego

Na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiła się fotografia, która nie pozostawia złudzeń co do politycznych preferencji żony Michała Żebrowskiego. Ola postanowiła oddać głos na Rafała Trzaskowskiego, na fotografii pozuje nawet w koszulce wpierającej kandydata. W obszernym wpisie wyjaśniła, dlaczego zadecydowała w taki sposób. Wspomniała między innymi o tolerancji.

- Pierwszy raz biorę udział w wyborach, w których nie muszę głosować na tzw. mniejsze zło. Bo jednym z kandydatów na Prezydenta Polski jest osoba, którą znam, lubię i naprawdę szanuję. Osoba doświadczona, kompetentna i uczciwa, która w prywatnych kontaktach wykazuje się nie tylko ogromnym poczuciem humoru, ale tez autentyczną wrażliwością na drugiego człowieka, prawdziwym szacunkiem dla osób o odmiennych poglądach, które nie tylko „akceptuje”, ale przede wszystkim stara się dogłębnie zrozumieć. O takim prezydencie marzę i o takiej Polsce marzę - uśmiechniętej, otwartej, tolerancyjnej i bezpiecznej dla wszystkich, bez względu na przekonania. Dlatego pierwszy raz od 15 lat zagłosuję z czystym sumieniem - na kogoś, kto takie wartości sobą i swoim zachowaniem reprezentuje odkąd pamietam - czytamy. 

Z pewnością opinia Oli dla wielu osób jest bardzo istotna. A jakie wy macie zdanie na ten temat?