Zamknij

Aleksandra Żebrowska w samej bieliźnie. Pokazała duży ciążowy brzuch [FOTO]

10.06.2020 15:36
Aleksandra Żebrowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski oczekują przyjścia na świat trzeciego dziecka. Szczęśliwa mama pokazała swoim fanom, jak wygląda jej ciążowy brzuszek. Żona aktora zapozowała do zdjęcia w samej bieliźnie.

Aleksandra Żebrowska wkrótce zostanie mamą po raz trzeci. Żona Michała Żebrowskiego przekazała wiadomość o ciąży w marcu i od tamtego czasu chętnie dzieli się z fanami zdjęciami rosnącego brzuszka. Aktor i jego ukochana mają już dwójkę dzieci. Po ślubie w 2009 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Franciszek. W 2013 roku rodzina powitała kolejnego chłopca - Henryka. Na ten moment nie wiadomo, czy Ola Żebrowska spodziewa się kolejnego chłopca, czy pierwszej dziewczynki.

O tym, że trzeci poród zbliża się wielkimi krokami, świadczy ostatnie zdjęcie brzuszka opublikowane przez Aleksandrę. Żona Michała Żebrowskiego zaprezentowała swoje ciążowe krągłości, pozując przed lustrem w samej bieliźnie. Internautom bardzo spodobała się nowa fotografia.

Zobacz także: Ola Żebrowska pokazała synów. Ale wyrośli [FOTO]

Aleksandra Żebrowska w bieliźnie. Pokazała goły ciążowy brzuch

- Dawno nie było gołego brzucha - napisała w opisie pod zdjęciem Ola Żebrowska.

Jak zwykle, wpis żony aktora wzbudził ogromne zainteresowanie. Fani nie szczędzą Aleksandrze komplementów i spekulują na temat płci dziecka. Zdaniem niektórych, rozmiar i kształt brzucha może wskazywać na dziewczynkę.

- Piękny!

- Śliczny ten brzuch.

- Dziewczynka?

- Rośnij bąbelku, rośnij!

- Wyglądasz na najedzoną - żartują internauci.

Wam też się podoba to zdjęcie?

RadioZET.pl/PCh