Zamknij

Aleksandra Żebrowska zdradziła płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

07.07.2020 11:18
Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą
fot. Instagram:@olazebrowska

Aleksandra Żebrowska zdradziła płeć dziecka. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała wymowne zdjęcie i napisała, kogo wkrótce powita na świecie. Żebrowscy będą mieli syna czy córkę? 

Aleksandra Żebrowska jest w 9. miesiącu ciąży. Żona Michała Żebrowskiego już niedługo urodzi trzecie dziecko. Żebrowscy mają już dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Czy i tym razem przyjdzie na świat chłopak? Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie i opis, który prawdopodobnie zdradza płeć kolejnego dziecka Żebrowskich.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od 2009 roku. Razem prowadzą bloga, na którym ze sporym dystansem do samych siebie dzielą się z internautami szczegółami swojego prywatnego życia. Aktor i biznes woman uchodzą za wyjątkowo zgodną parę. Gdy się poznali, Aleksandra miała 18 lat, ale nie wahała się wejść w związek z 15 lat starszym aktorem. 

Kiedy się zaręczyliśmy, miałam 21 lat. Moja rodzina przeprowadzała się akurat za granicę, zbiegło się to więc z przymusowym usamodzielnieniem, bo do tej pory mieszkałam z rodzicami. Miałam świadomość, że rozpoczynam nowy etap w moim życiu – na pewno bardziej dorosły. Rok później byliśmy po ślubie - wspominała w rozmowie z "Plejadą" Aleksandra Żebrowska.

Gwiazdor "Wiedźmina" razem z żoną zamieszkali na Podhalu, gdzie prowadzą małe gospodarstwo ekologiczne. 

Michał Żebrowski jest na utrzymaniu ciężarnej żony. "Liczymy na pomoc państwa"

Aleksandra Żebrowska zdradziła płeć dziecka. Michał Żebrowski będzie miał syna?

Żona Michała Żebrowskiego opublikowała post, w którym zachęca do pójścia na drugą turę wyborów prezydenckich. Aleksandra pozuje w stroju kąpielowym, pod którym rysuje się pokaźny brzuszek i trzyma ogórka kiszonego. Uwagę zwraca podpis pod zdjęciem, który może sugerować, że Aleksandra Żebrowska urodzi chłopca. 

Rafał czy Andrzej? #itsaboy #idźnawybory - napisała. 

Wygląda na to, że rodzina Żebrowskich powiększy się o kolejnego chłopca. 

Posłuchaj podcastu