Zamknij

Ola Żebrowska nago z synem. Pokazała odważne zdjęcie z kąpieli [FOTO]

09.11.2020 12:53
Aleksandra Żebrowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, pokazała zdjęcie ze wspólnej kąpieli z synkiem Feliksem. Fotografia, na której żona Michała Wiśniewskiego tuli pociechę w wannie, wywołało zachwyt fanów. Ola pozwoliła sobie na zabawny komentarz.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski tworzą jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Prawdziwy gwiazdor krajowego kina i jego żona pobrali się w 2009 roku, a różnica wieku wynosząca 15 lat zdawała się nigdy nie być dla nich problemem. Wychowują trzech ukochanych dzieci: w 2010 roku na świat przyszedł Franciszek, trzy lata później Henryk, a w sierpniu 2020 Żebrowska po raz trzeci została mamą. Szczęśliwi rodzice powitali na świecie małego Feliksa, który podbił serca wielbicieli celebryckiej pary.

Ola i Michał zyskali ogromną sympatię między innymi za sprawą ogromnego poczucia humoru, ich zabawne posty publikowane w mediach społecznościowych były sieciowymi hitami. Także ciąża i poród były przez Żebrowską relacjonowane, na jej profilu na Instagramie można znaleźć zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, a obecnie fotografie w zabawny i uroczy sposób dokumentujące rodzicielstwo. Pokazała między innymi z przymrużeniem oka trudy karmienia dziecka, kontrowersję wzbudziło zdjęcie, na którym karmi piersią na ławce. Teraz możemy oglądać szczęśliwą mamę podczas wspólnej kąpieli z małym Feliksem.

ZOBACZ TAKŻE: Żebrowska na odważnym zdjęciu z synem. "Wreszcie ktoś pokazał, jak to wygląda naprawdę"

Aleksandra Żebrowska nago z dzieckiem. Pokazała zdjęcie z wanny

Na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym żona Michała Żebrowskiego po raz kolejny pokazuje, że macierzyństwo to dla niej doskonała zabawa. Na fotografii 33-latka naga siedzi w wannie i trzyma w ramionach małego Feliksa. Nie byłaby sobą, gdyby nie pozwoliła sobie na zabawny komentarz.

- Niedzielna kąpiel. Proszę, nie zrób kupy - skomentowała Ola.

Pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy, internauci podkreślali, że urocze zdjęcia Oli pokazują, że macierzyństwo to nie tylko obowiązki, ale przede wszystkim wspaniałe doświadczenie, którym należy się cieszyć.

- Jak się na Państwa patrzy, na Panią szczególnie, to rodzicielstwo wygląda tak łatwo, że zachęca do rozmnażania.

- Cudowne zdjęcie, tyle miłości.

- Cudownie ogląda się taka naturalność, uwielbiam - czytamy.

Za obiektywem aparatu stanął szczęśliwy tata Michał Żebrowski.