Zamknij

Aleksandra Żuraw schudła 40 kilogramów. Gwiazda "Top Model" przeszła wielką metamorfozę

24.07.2020 10:13
Ola Żuraw
fot. Adam Jankowski/ East News

Aleksandra Żuraw to gwiazda 4. edycji "Top Model". Mimo że nie wygrała programu, zaistniała w medialnym świecie. Ostatnio gwiazda "Top Model" opowiedziała o spektakularnej metamorfozie. Udało się jej schudnąć aż 40 kilogramów.

Aleksandra Żuraw schudła 40 kilogramów. Gwiazda "Top Model" przeszła wielką metamorfozę

Aleksandra Żuraw wzięła udział w 4. edycji "Top Model". Choć nie udało się jej zrobić kariery w modelingu, zaistniała w medialnym świecie jako youtuberka. Gwiazda dwa lata temu po raz pierwszy urodziła dziecko. W ciąży sporo przytyła, a w dniu porody jej waga pokazywała aż 112 kilogramów. Choć powrót do formy nie był łatwy, udało się.

Teraz Ola wygląda świetnie. Gwieździe udało się zrzucić aż 40 kilogramów. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak to zrobiła.

"Karmienie piersią, dzięki czemu dużo schudłam, bo to było około 18 kilogramów. Pomogły mi też bardzo długie piesze wycieczki, przypilnowanie tego, co jadłam, bo odłożyłam pszenicę, mleko i wszystkie produkty, na które miałam alergię – wtedy schudłam 20 kilogramów. No i wiadomo – problemy. Nic tak nie odchudza, jak stres i problemy prywatne. To połączenie wszystkich czynników – pracy, stresu i na pewno kilka wyrzeczeń" - powiedziała Ola w rozmowie z Jastrząb Post.

Ola Żuraw: Mama, influencerka i youtuberka

Ola Żuraw nie zrobiła co prawda kariery w świecie mody, jednak z powodzeniem sprawdza się w roli youtuberki i infuencerki. Na Instagramie obserwuje ją 371 tysięcy osób. Ola na swoim Instagramie publikuje nie tylko piękne, modowe zdjęcia, ale opowiada też o macierzyństwie i jego trudnych stronach.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl