Zamknij

Aleksandra Żuraw z "Top Model" ocenia nowy program TVN. "Cieszę się, że nie wzięłam w tym udziału"

Patrycja Chudolińska
25.02.2020 10:37
Aleksandra Żuraw
fot. instagram/@aleksandrazuraw

Pierwszy odcinek nowego show TVN 7 "Hotel Paradise" za nami. Widzowie w internecie zaczęli komentować zmagania uczestników oraz samą formułę programu. Swoją reakcję opublikowała również Aleksandra Żuraw, była uczestniczka "Top Model". Gwiazda przyznaje, że była brana pod uwagę do roli prowadzącej programu.

Aleksandra Żuraw miała poprowadzić "Hotel Paradise"

Aleksandra Żuraw jest bardzo aktywna internecie. Była uczestniczka programu "Top Model" ma własny kanał na platformie YouTube, na którym opowiada o modzie oraz macierzyństwie. Modelka regularnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie dba o stały kontakt z fanami.

W poniedziałek premierę miał pierwszy odcinek nowe formatu TVN "Hotel Paradise". Okazuje się, że Aleksandra Żuraw była rozważana do roli prowadzącej programu. Ostatecznie zrezygnowała z tej propozycji ze względu na swoją córeczkę. Celebrytka musiałaby wylecieć na dwa miesiące na Bali, by kręcić program, jednak nie chciała na tak długo zostawiać swojej rodziny.

Aleksandra Żuraw o nowym show TVN 7

Aleksandra Żuraw nie żałuje jednak, że zrezygnowała z roli prowadzącej "Hotelu Paradise". W relacji na InstaStories zdradziła, że pierwszy odcinek programu ją rozczarował.

- To ja, kiedy oglądam program, który "miałam" prowadzić. Jaki CRINGE! OMG!!! (...) Oglądam "Hotel Paradise". Pamiętacie, jakoś w grudniu czy pod koniec listopada, dodawałam Insta Story, że idę na bardzo ważne spotkanie. I wtedy odbyło się spotkanie w temacie zostania prowadzącą tego programu. Ja nie do końca byłam pewna swojego udziału w nim, ponieważ trzeba było wyjechać na 2 miesiące na Bali, a jak wiecie, mam roczne dziecko. Koniec końców i tak wygrała Klaudia El Dursi, której ogromnie gratuluję i uważam, że był to bardzo dobry wybór. Ale cieszę się teraz tym bardziej, jak to oglądam, że nie wzięłam w tym udziału - powiedziała Ola Żuraw.

Negatywne zdanie na temat show TVN 7 mają również sami widzowie. Na stronie programu nie brakuje komentarzy, że jest on "nudny i pusty". Fani liczą, że kolejny odcinek podniesie poziom.

Zagłosuj

Oglądałeś pierwszy odcinek "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh