Zamknij

Ola i Michał Żebrowscy nabrali fanów. "A już się miałam kłaniać z podziwem" [WIDEO]

10.12.2020 11:26
Aleksandra i Michał Żebrowscy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra i Michał Żebrowscy znani są z poczucia humoru, fani pokochali ich za zabawne zdjęcia i nagrania, które publikują w mediach społecznościowych. Na najnowszych filmie możemy zobaczyć Olę w niezwykłej pozycji. Aktorska para starała się nabrać fanów, rozbawiając ich do łez.

Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Na swoim koncie ma niezapomniane kreacje w takich hitach jak "Ogniem i mieczem", "Pan Tadeusz" czy "Pręgi", wcielił się także w Geralta w "polskim Wiedźminie". Od 2011 roku możemy oglądać go w roli Andrzeja Falkowicza w serialu "Na dobre i na złe", jest także jedną z gwiazd polskiej wersji językowej jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat, "Cyberpunk 2077".

Prywatnie Żebrowski jest szczęśliwym mężem o 15 lat młodszej Aleksandry Żebrowskiej, którą poślubił w czerwcu 2009 roku. Małżonkowie wychowują trzech synów: urodzonego w 2010 roku Franciszka, o trzy lata starszego Henryka oraz małego Feliksa, który przyszedł na świat w sierpniu 2020. Michał i Ola unikają skandali, a internauci pokochali ich za niezwykłe poczucie humoru, którym dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. W sieci pojawiło się już wiele zdjęć i nagrań, które rozśmieszały fanów do łez. Aleksandra dodatkowo regularnie publikuje materiały, w których pokazuje blaski i cienia macierzyństwa, także z przymrużeniem oka. Najnowszy film znanej pary po raz kolejny pokazał, jak duży dystans do siebie ma aktor i jego żona.

ZOBACZ TAKŻE:  Ola Żebrowska pokazała bliznę po porodzie. Intymne zdjęcie wzruszyło fanki [FOTO]

Ola Żebrowska chciała nabrać fanów. Zabawny film z udziałem Michała Żebrowskiego

Na profilu Oli Żebrowskiej pojawiło się nowe nagranie, sądząc po jej stroju, mające promować "Cyberpunk 2077". Jednak znane małżeństwo niemal niczego nie robi bez mrugnięcia okiem w stronę fanów. Aleksandra w nienaturalnej pozycji kiwa głową i porusza nogami w rytm hitu "Call On Me" Erica Prydza. Nieuważny widz mógłby uznać, że żona Michała Żebrowskiego jest niezwykle wygimnastykowana. Okazuje się jednak, że nogi należą do męża, który imitował taniec schowany za małżonką.

Fani nie kryli rozbawienia nagraniem Oli i Michała. Pojawiły się nawet głosy, że mama trójki dzieci jest w taki dobrej formie, że taka giętkość jej ciała nie byłaby czymś szokującym.

- Chociaż tak kminiłam, że z Twoimi nogami to nigdy nie wiadomo.100% elastan.

- A już się miałam kłaniać z podziwem. Ale chociaż się uśmiałam. Dzieciaki.

- Dobrze mieć taka młodą żonę. Pan Michał będzie wiecznie młody przy Pani - czytamy w komentarzach.